V trávníku: Pohádky s krovkami

V trávníku: Pohádky s krovkami - Ludmila Bakonyi Selingerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Bakonyi Selingerová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V trávníku: Pohádky s krovkami.pdf


Chcete si knihu přečíst?V trávníku: Pohádky s krovkami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Bakonyi Selingerová. Číst V trávníku: Pohádky s krovkami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zprostředkujte dětem předškolního a mladšího školního věku pohádkovou formou svět hmyzu. Získají tak hlubší zájem o přírodu. Poselství jednotlivých pohádek v dětech probouzí zásady slušného chování a morálky. Dítě se může vžít do jednotlivých pohádkových hrdinů v podobě zvířat - konfrontací s jejich životními situacemi a svými vlastními zkušenostmi může nalézt řešení mnoha svých všednodenních problémů. Jednoduchá témata nabízí možnost k další hravé činnosti či pokračujícímu rozhovoru. Příběhy jsou doplněny dvěma typy ilustrací - realistickou kresbou podle fotografie a také milými skrytě vtipnými ilustracemi doplňujícími děj.


...s krovkami. Selingerová Ludmila V trávníku Pohádky s krovkami Vydala GRADA Publishing, a ... V trávníku: Pohádky s krovkami - Ludmila Selingerová; Eva ... ... .s. U Průhonu 22, Praha 7 jako svou 5638. publikaci TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: Ilustrace Eva del Risco Koupová Ilustrace na str. 74-76 Johana Selingerová Realizace obálky Vojtěch Kočí Sazba Vojtěch Kočí Odpovědná redaktorka ... V trávníku Pohádky s krovkami. Selingerová Ludmila, del Risco Koupová Eva. Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. 199 K ... Ke knize "V trávníku - Pohádky s krovk ... V trávníku - Pohádky s krovkami - Ludmila Selingerová ... ... . Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. 199 K ... Ke knize "V trávníku - Pohádky s krovkami" doporučujeme také: FARMA -- osobní kniha pro děti s vlastními jmény Kýrová, Dagmar Cena: 328 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... V trávníku: Pohádky s krovkami. Ludmila Bakonyi Selingerová ... V trávn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY