Ženy z ostrova kamélií

Ženy z ostrova kamélií - Tabea Bachová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tabea Bachová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ženy z ostrova kamélií.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ženy z ostrova kamélií ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tabea Bachová. Číst Ženy z ostrova kamélií Online je nyní tak snadné!

POPIS


Strhující příběh o důvěře a zradě na pozadí nádherného bretaňského pobřeží. Druhý díl úspěšné bretaňské ságy po Ostrově kamélií Po opojné svatební oslavě na ostrově kamélií si Sylvie a Maël přejí dítě. A náhle stojí před jejich dveřmi Maëlova bývalá velká láska Chloé se sedmiletým synem, kterého k všeobecnému překvapení představí jako Maëlovo dítě. Ale to není všechno. Chloé chce Maëla získat zpátky. Může Sylvie bojovat o svou lásku, aniž by se přitom stavěla mezi otce a syna? A vzápětí hrozí zahradnictví zánik, nebezpečí, které mohou Sylvie a Maël zažehnat jen společnými silami.


... Ženy z ostrova kamélií od Tabea Bachová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Jednotky: Ženy z ostrova kamélií ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha Ženy z ostrova kamélií Přidat komentář. princesse. dnes. Skvělý i druhý díl. Byla jsem zvědavá zda bude stejně dobrý jako první a nejsem zklamaná ani trochu. ... Ženy z ostrova kamélií Autor: Bachová, Tabea Nakladatel: Ikar EAN: 9788024939575 ISBN: 978-80-249-3957-5 Originál: Die Frauen der Kamelien-Insel Překlad: Pscheidtová, Blanka Popis: Elektronická kniha, 312 stran, bez zabezpečení DRM, 0,4 MB ePUB, 1,2 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Objednávejte knihu Ženy z ostrova kamélií v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Ženy z ostrova kamélií. Tabea Ba ... Bachova tabea zeny z ostrova kamelii | HLEDEJCENY.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Ženy z ostrova kamélií. Tabea Bach...SOUVISEJÍCÍ KNIHY