Kendó: Úplný průvodce

Kendó: Úplný průvodce - Hiroshi Ozawa | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hiroshi Ozawa
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kendó: Úplný průvodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kendó: Úplný průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hiroshi Ozawa. Číst Kendó: Úplný průvodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podrobný a názorný výklad technik "cesty meče" - japonského samurajského bojového umění. Hiroši Ozawa je nositelem 7. danu v kendó. Pochází z rodiny, ve které má kendó dlouhou tradici. Sám působí jako učitel kendó, vedle toho je autorem knih o samurajských etikách. Ve své knize nejprve stručně popisuje historii kendó, jeho vývoj a úlohu v jednotlivých historických obdobích. Těžištěm textu je popis oblečení, způsobu jeho používání, držení meče, postojů a střehů a mnohých dalších detailů, důležitých propochopení základů kendó. Kniha vedle toho popisuje i používané techniky a taktiku jejich uplatnění v boji. Tyto pasáže jsou určeny především těm, kdo mají zažity základy a chtějí pokračovat ve výcviku obtížnějšími prvky. Závěrem se autor podrobně věnuje popisu tzv. kendó kat, tj. souborům předepsaných sestav, kdy jeden ze soupeřů provádí útok a druhý tento útok likviduje příslušnou technikou. Výklad je doplněn pravidly zápasů a směrnicemi, jak postupovat při soudcování. Součástí knihy je i seznam národních organizací, které jsou členy Mezinárodní federace kendó.


...Úplný průvodce Podrobný a názorný výklad technik "cesty meče" - japonského samurajského bojového umění ... Kendó - Hiroshi Ozawa, brožovaná vazba, český jazyk ... ... . Hiroši Ozawa je nositelem 7. danu v kendó. Pochází z rodiny, ve které má kendó dlouhou tradici. Sám působí jako učitel kendó, vedle toho je autorem knih o samurajských etikách. Hiroši Ozawa je nositelem 7. danu v kendó. Pochází z rodiny, ve které má kendó dlouhou tradici. Sám působí jako učitel kendó, vedle toho je autorem knih o samurajských etikách. Ve své knize nejprve str ... Kendó - Hiroshi Ozawa | Knihy Dobrovský ... . Sám působí jako učitel kendó, vedle toho je autorem knih o samurajských etikách. Ve své knize nejprve stručně popisuje historii kendó, jeho vývoj a úlohu v jednotlivých historických obdobích. Kendó Úplný průvodce. Čtenářské recenze (3) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení...SOUVISEJÍCÍ KNIHY