Nový lunární kalendář 2020

Nový lunární kalendář 2020 - Vladimír Jakubec | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Jakubec
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nový lunární kalendář 2020.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nový lunární kalendář 2020 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Jakubec. Číst Nový lunární kalendář 2020 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jediný kalendář na trhu ověřený dlouholetou praxí, vycházející z vlivů skutečných astronomických souhvězdí! Zakládá se na práci německé zahradnice Marie Thunové, která zkoumala vliv kozmických těles na rostlinnou i živočišnou říši. To, „co je právě na obloze“ a co má tudíž opravdu účinný, měřitelný výsledek, vedlo M. Thunovou k jiné metodě výpočtů a sestavování lunárního kalendáře. Jde o to, že souhvězdí na obloze nejsou totožné s astrologickými znameními zvířetníku. Skutečná, astronomická souhvězdí nezabírají na obloze přesně 30°: jsou různě velká – zatímco v astrologii se počítá se stejnými, 30stupňovými souhvězdími. Proto může být Měsíc v jednom znamení třeba i tři dny, ale v následujícím jen jeden den. A právě to tvoří rozdíl mezi naším kalendářem a jinými kalendáři, jež jsou sestavované podle astrologických pravidel. Avšak reálný a účinný vliv na vše živé má POUZE skutečný „přechod“ Luny přes astronomická souhvězdí na obloze, což nejpřesněji zohledňuje právě náš kalendář. Astrologický „tabulkový“ výpočet má odchylku i několik dní vzhledem ke skutečnému přechodu Měsíce skrze jednotlivá znamení! Vliv Luny na výsadbu rostlin, sběr, a dokonce i trvanlivost nebo chuť plodů, na chování hmyzu a zvířat, a v neposlední řadě rovněž na zdraví a psychiku člověka dnes umíme využít při všem, co děláme. Ať už je to oblast zdraví (plánování lékařských zákroků, půsty, diéty, způsob stravování apod.), péče o tělo (kosmetika, vlasy, pleť...), naše celková vitalita, energie a emocionalita (duševní růst, relax, vztahy, výkonnost...), anebo práce v zahradě, polnohospodářská činnost či dokonce péče o domácí zvířata. Lunární kalendář je skvělý průvodce celým rokem den po dni, zejména pro zahrádkáře. Mít zahradu ale rozhodně není jediný důvod ani podmínka, proč si koupit právě tento kalendář. Stejně velký prostor jako zahradničení se zde totiž věnuje i zdraví, stravování a celkové pohodě. Najdete tu vysvětlení, jaké lunární vlivy působí v daný den na psychiku, duši i tělo. Specialitou je doporučení na každý den, jaké bylinkové čaje pít a jaké léčivé rostliny sbírat. Hledí se i na péči o krásu: najdete zde každodenní rady ohledně kosmetiky a podobně, rovněž podle vlivu Měsíce.


...ý horoskop na rok 2020 Čínský horoskop na rok 2020 oficiálně odstartuje dne 25 ... Lunární kalendář pro zahrádkáře - březen 2020 | Recepty ... ... . ledna 2020 a skončí dne 11. února 2021.Poté bude následovat rok kovového Buvola. Nyní ale k roku kovové Krysy, který nás čeká.Čínský horoskop jsme pro vás psali také v roce 2019 - čínský horoskop.. Rok 2020 se podle čínského horoskopu ponese ve znamení nových příležitostí. Kdy je novoluní v roce 2020, vám napoví náš lunární kalendář online. ... Když se na obloze objeví první nový srpeček, něco si přejte. Lunární ... Nový lunární kalendář 2020 - Vladimír Jakubec — Kniha.cz ... . ... Když se na obloze objeví první nový srpeček, něco si přejte. Lunární kalendář také napoví, jak se starat o pleť a tělo podle Měsíce. 2. Rady a tipy pro přibývající Měsíc. Lunární kalendář zahradníka a zemědělce leden 2017 - plánujte práce na zahra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY