Když jde štěně do světa

Když jde štěně do světa - Linn Palmová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Linn Palmová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když jde štěně do světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když jde štěně do světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linn Palmová. Číst Když jde štěně do světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co nevidět se u vás doma zabydlí štěně a vy marně hledáte odpovědi na spousty otázek, které vás v souvislosti s novým spolubydlícím napadají? Nezoufejte! Norská trenérka a chovatelka Linn Palmová sepsala vše podstatné, co musíte vědět nebo udělat, aby se u vás štěněti dobře žilo. Budete-li se řídit jejími radami, vytvoříte si s vaším pejskem harmonický vztah, bude u vás spokojený a vyroste z něj plnohodnotný člen vaší lidsko-psí smečky – a váš příslovečný „nejlepší přítel“.Z předmluvy Turid Rugaas ke knize Když jde štěně do světa: Spoustu let jsem si přála knihu o štěňatech, ale i když se takových knih vydává spousta, žádná dosud neodpovídala mým nárokům na kvalitu. Konečně je tady! Blahopřeji Linn k nádherné knize, krásné nejen na pohled, díky půvabným fotografiím, ale především kvůli konkrétním informacím a radám, novým poznatkům a novému pohledu na tuto problematiku. Pro mne to je bez diskuze kniha roku. Měla by být povinnou četbou pro všechny, kteří mají v plánu koupit si štěně. Pro budoucí i stávající majitele štěňat by měla být tato kniha první volbou mezi kynologickou literaturou. Doufám, že se u ní pobavíte a zároveň naučíte důležité a užitečné věci o svém štěněti.


...ny informace o produktu Kniha Když jde štěně do světa - Linn Palmová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Když jde štěně do světa - Linn Palmová ... Když jde štěně do světa-poškozená - Krmimmasem.cz ... . Z předmluvy Turid Rugaas ke knize Když jde štěně do světa: Spoustu let jsem si přála knihu o štěňatech, ale i když se takových knih vydává spousta, žádná dosud neodpovídala mým nárokům na kvalitu. Konečně je tady! Blahopřeji Linn k nádherné knize, krásné nejen na pohled, díky půvabným fotografiím, ale ... Z předmluvy Turid Rugaas ke knize Když jde štěně do svě ... Když jde štěně do světa | Dárky s motivy psů ... . Konečně je tady! Blahopřeji Linn k nádherné knize, krásné nejen na pohled, díky půvabným fotografiím, ale ... Z předmluvy Turid Rugaas ke knize Když jde štěně do světa: Spoustu let jsem si přála knihu o štěňatech, ale i když se takových knih vydává spousta, žádná dosud neodpovídala mým nárokům na k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY