Memorix anatomie /4.vyd/

Memorix anatomie /4.vyd/ - Radovan Hudák, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radovan Hudák,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Memorix anatomie /4.vyd/.pdf


Chcete si knihu přečíst?Memorix anatomie /4.vyd/ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radovan Hudák,. Číst Memorix anatomie /4.vyd/ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Memorix anatomie je moderní učebnice, která si za 2,5 roku od vydání našla více než 5000 majitelů z řad mediků a lékařů. Na 600 stranách systematicky shrnuje informace z obecné, speciální a topografické anatomie, které jsou doplněny 1500 ilustracemi. Kromě nejdůležitějších informací každá kapitola obsahuje klinické korelace, mnemotechnické pomůcky a zajímavosti. Na tvorbě knihy spolupracovalo více než 200 anatomů, histologů, kliniků, andragogů a studentů medicíny. Autoři napsali také anglickou verzi Memorix Anatomy (vyšla v září 2015), již s úspěchem prezentovali na mezinárodní anatomické konferenci ISCAA 2015. Více než 10 anatomů z celého světa (např. z Polska, Maďarska, Turecka anebo Argentiny) projevilo zájem o překlad knihy do svých rodných jazyků. Během tvorby anglické verze prošly úpravou i texty v českém vydání, zdokonalilo se více než 150 obrázků a tím vzniklo ještě lepší a aktuálnější 4. vydání.


... anatomie je moderní učebnice, která si za 4,5 roku našla více než 10 ... Příručka topografické pitvy — Academia ... .000 hrdých majitelů, zejména z řad mediků a lékařů. Na 600 stranách systematicky shrnuje informace z obecné, speciální a topografické anatomie, které jsou doplněny velkým množstvím (1500) ilustrací. Nemožné - co to vlastně je? Pro každého je to něco jiného a v tom je ta svízel. Když jsem byl na základní škole, miloval jsem basketbal natolik, že jsem ho chtěl hrát profesionálně. Říkali mi, že na to nemám, ale já jim nevěřil. Šel jsem do Košic ... memorix anatomie | Srovnanicen.cz ... . Říkali mi, že na to nemám, ale já jim nevěřil. Šel jsem do Košic na Sportovní gymnázium a hrál jsem juniorskou […] Své dětství jsem zasvětil basketbalu, který jsem hrával na profesionální úrovni. Úraz kolena změnil můj životní kurz směrem k medicíně. Láska ke sportu mi zůstala a pozornost se přesunula ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY