Sexuální praktiky Quodoushka: Učení z nagualské tradice

Sexuální praktiky Quodoushka: Učení z nagualské tradice - Amara Charlesová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amara Charlesová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sexuální praktiky Quodoushka: Učení z nagualské tradice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sexuální praktiky Quodoushka: Učení z nagualské tradice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amara Charlesová. Číst Sexuální praktiky Quodoushka: Učení z nagualské tradice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Systém Quodoushka, založený na učení dávných Májů, Olmeků a Toltéků a předávaný generacemi Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path, nabízí praktické vedení v sexu, intimitě a vztazích, stejně jako v tom, jak dosáhnout vyšších úrovní orgasmu a sexuální extáze. Tento systém pracující s léčivou silou sexuálního spojení a orgasmu představuje cestu k vyléčení emocionálních zranění a sexuálních nejistot, oživení monotónních vztahů a objevení líbezné medicíny sexu. Amara Charlesová, iniciovaná instruktorka systému Quodoushka, odhaluje tato kdysi tajná učení a vysvětluje fyzické, energetické a sexuální vlastnosti devíti mužských a ženských anatomických typů – jako je například Kojotí muž nebo Buvolí žena – a to, jak identifikovat a nejlépe uspokojit každý z typů a také jak být hrdí na vlastní jedinečnou anatomii. Popisuje devět variací orgasmu od laviny až po lesní požár a představuje cvičení pro větší sexuální potěšení a zvýšení intenzity orgasmů včetně cvičení Ohnivého dechu, což je metoda pro dosažení celotělového orgasmu prostřednictvím práce s dechem. Systém Quodoushka zahrnuje hraní rolí a sexuální energetickou práci s čakrami a světelným tělem a také obřady k navrácení posvátnosti do vašeho milování a ukazuje nám, jak se můžeme prostřednictvím rozkoše stát citlivějšími, kreativnějšími milenci.


...í praktiky vycházející z dávných učení Mayů, Olmeků a Toltéků ... Quodoushka: Učení o milování podle nagualské tradice | Kalíšek ... . Popis nakladatele Systém Quodoushka, založený na učení dávných Májů, Olmeků a Toltéků a předávaný generacemi Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path, nabízí praktické vedení v sexu, intimitě a vztazích, stejně jako v ... E-kniha: Sexuální praktiky Quodoushka -- Učení z nagualské tradice - Amara Charlesová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. SEXUÁLNÍ PRAKTIKY QUODOUSHKA. Učení z nagualské tradice. Amara Cha ... Sexuální praktiky Quodoushka / Nejlevnější knihy ... . SEXUÁLNÍ PRAKTIKY QUODOUSHKA. Učení z nagualské tradice. Amara Charlesová Přeložila Lenka Adamcová Systém Quodoushka, založený na učení dávných Májů, Olmeků a Toltéků a předávaný generacemi Twisted Hair Nagual Eld...SOUVISEJÍCÍ KNIHY