Dračí oheň - Proroctví

Dračí oheň - Proroctví - Kristina Hlaváčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kristina Hlaváčková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dračí oheň - Proroctví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dračí oheň - Proroctví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristina Hlaváčková. Číst Dračí oheň - Proroctví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po vítězném boji vládne v Kefetu povznesená nálada. Chystá se svatba členky královské rodiny. Země Západu se semkly, aby opravily svou ochrannou baštu magické město Kefet. Zdá se, že věci nemohou být lepší a nikoho ani nenapadne, že by se pod posvátnou horou mohlo stále skrývat zlo. Obrovské množství energie použité na opravy města probudí temná stvoření, která začínají vylézat z podzemí. Tvorové, o to temnější a nebezpečnější, že se zrodili z té nejčernější magie a krve živého pramene. S trpaslíky přicházejí i hroziví pozemní draci a navíc zmizela berberská princezna…První útok na sebe nenechá dlouho čekat. Strážci magických pramenů jsou neklidní. Pradávné proroctví jim nedá spát. A nedá spát ani dítěti čtyř národů, protože z uznávané válečnice se přes noc stává lovná zvěř…Skvělé a strhující pokračování příběhu o přátelství lidí a draků, volně navazující na úspěšnou trilogii Dračí oči, odhaluje další střípky dávného proroctví a tajemství dračí magie!


...oheň - Proroctví Berberská princezna se vrací v nové fantasy trilogii - Dračí oheň - volně navazující na trilogii Dračí oči! Zdá se, že věci nemohou být lepší ... Dračí oheň Proroctví - Kristina Hlaváčková | Kniha na Alza.cz ... . Země... Příběh pojednává o proroctví a prolínání bílé a černé magie, ve kterém nechybí kouzelní tvorové a odvaha. Dračí oheň je složený jakoby ze dvou příběhů, ten první vypráví o Kefetu a Elliných společnících, o tom, jak se všichni vzpamatovávají z vítězného boje. Název: Dračí oheň. Podtitul: Proroctví. Autorka: Kristina Hlaváčková. Nakladatelství: Grada - Cosmopolis. Rok vydání: 2019. Počet stran: 344. Magické město Kefet ... Dračí oheň - Proroctví - Kristina Hlaváčková | Knihy Dobrovský ... . Název: Dračí oheň. Podtitul: Proroctví. Autorka: Kristina Hlaváčková. Nakladatelství: Grada - Cosmopolis. Rok vydání: 2019. Počet stran: 344. Magické město Kefet znovu povstává z popelu po té, co sjednocené Země Západu vyhrály velký boj proti černé magii. Nyní musí svou obrannou linii, jíž Kefet je, znovu postav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY