Město hříšníků: Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu

Město hříšníků: Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu - Vladimír Přibský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Přibský
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Město hříšníků: Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Město hříšníků: Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Přibský. Číst Město hříšníků: Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Basilej na počátku roku 1433 v době konání církevního koncilu se změnila v město biskupů a kardinálů, ale i kejklířů, kuplířů, kněžek lásky a kacířů. Tak bylo nazýváno české husitské poselstvo, které do Basileje přijelo na učená hádání s katolickými preláty o správný výklad Písma svatého. Autor nahlíží toto významné období našich dějin očima hlavních protagonistů, z nichž každý vidí svět a jeho strázně po svém. Důvěrně přibližuje dnešnímu čtenáři osudy a myšlení lidí na počátku 15. století, dobu, kdy žili naši stateční předkové. Byla to doba, kdy otázka, máme-li se bránit nepříteli, ještě nepřipadala v úvahu.


...j na počátku roku 1433 v době konání církevního koncilu se změnila v město biskupů a kardinálů, ale i kejklířů, kuplířů, kněžek lásky a kacířů ... Katalog KK 6/2014 speciál by Knižní klub - Issuu ... . Tak bylo nazýváno české husitské poselstvo, které do Basileje přijelo na učená hádání s katolickými preláty o správný výklad Písma svatého. Basilej na počátku roku 1433 v době konání církevního koncilu se změnila v město biskupů a kardinálů, ale i kejklířů, kuplířů, kněžek lásky a kacířů. Tak bylo nazýváno české husitské poselstvo, které do Basileje přijelo na učená hádání s katolickými preláty o správný výklad Písma svatého. Basil ... Město hříšníků: Basilej roku 1433 v době konání církevního ... ... . Tak bylo nazýváno české husitské poselstvo, které do Basileje přijelo na učená hádání s katolickými preláty o správný výklad Písma svatého. Basilej na počátku roku 1433 v době konání církevního koncilu se změnila v město biskupů a kardinálů, ale i kejklířů, kuplíř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY