Právě teď

Právě teď - Toni Packerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Toni Packerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Právě teď.pdf


Chcete si knihu přečíst?Právě teď ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Toni Packerová. Číst Právě teď Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozpravy s buddhistickou zenovou učitelkou, která přestala být buddhistickou, zenovou i učitelkou. Život nám často určuje plno představ o tom, jací bychom měli být a jak náš život měl vypadat vypadat. Toni Packerová proslula svojí schopností pomoci této představy rozlišit a dostat se za ně.Tato vzrušující knížečka složená z rozhovorů, esejí, otázek a odpovědí i dopisů představuje radikálně prostý a originální přístup cesty spirituálního růstu, aniž by se hlásila k nějakému náboženství nebo duchovní tradici.


... soud pro Prahu 10 ve středu zprostil státního zástupce Pavla Suchánka obžaloby z přijetí úplatku ... Právě teď! - European Development Agency ... . Žalobce muže vinil z toho, že si od již dříve dosouzeného soudce Ondřeje Havlína vzal úplatek 50 tisíc korun za to, že ukončí trestní stíhání opilého řidiče. Právě se děje. Aktualizováno před 9 minutami Zeman nevybral nejlepšího, diví se exšéfka Nejvyššího soudu i ministryně Benešová Iva Brožová i ministryně Marie Benešová za vhodnějšího kandidáta označují místopředsedu Mezinárodního trestního soudu v Haagu Roberta Fremra. Obecně prospěšná společnost Právě teď! o.p.s. se věnuje aktivi ... Domů - Komunitní Centrum Právě Teď ... . Obecně prospěšná společnost Právě teď! o.p.s. se věnuje aktivi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY