Umění bez revolucí?: Proměny soudobého výtvarného umění

Umění bez revolucí?: Proměny soudobého výtvarného umění - Radek Horáček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Horáček
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění bez revolucí?: Proměny soudobého výtvarného umění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění bez revolucí?: Proměny soudobého výtvarného umění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Horáček. Číst Umění bez revolucí?: Proměny soudobého výtvarného umění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Umění bez revolucí? zkoumá jednu z možností, jak přistupovat k dějinám moderního a současného umění. Zatímco publikace o umění obvykle chronologicky popisují vývojové etapy s důrazem na novátorské změny, Radek Horáček se snaží upozornit, že ve vývoji umění spíše převládají prvky dlouhodobé. V jednotlivých kapitolách ukazuje různé možnosti interpretace současného umění z hlediska jeho funkcí a provozu. Kniha přináší řadu jedinečných aktuálních informací a je doplněna fotodokumentací s interpretačními texty a výběrovým přehledem uměleckých směrů posledních desetiletí.


... bez revolucí? Autor: Horáček, Radek Nakladatel: Books & Pipes Publishing EAN: 9788074851919 ISBN: 978-80-7485-191-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 280 stran, česky Rozměry: 16 × 21 cm Rok vydání: 2019 (2 ... Umění bez revolucí? Proměny soudobého výtvarného umění ... . aktualizované vydání) Proměny soudobého výtvarného umění. 1. vyd. Brno: Masarykova univerzita; Barrister a Principal, 2015. 279 s. ISBN 978-80-210-8102-4. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS } Základní údaje ... Umění bez revolucí? Proměny soudobého výtvarného umění ... Umění bez revolucí - tedy jen takové, na jaké jsme si už zvykli? Nebo nás naopak lákají právě ta díla, která se dobovým zvyklo ... Umění bez revolucí? (Radek Horáček) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Umění bez revolucí? Proměny soudobého výtvarného umění ... Umění bez revolucí - tedy jen takové, na jaké jsme si už zvykli? Nebo nás naopak lákají právě ta díla, která se dobovým zvyklostem vzepřela? Pro studentky a studenty uměleckých oborů je důležité, že zde vedle dílčí fotodokumentace najdou výběrový přehled uměleckých směrů posledních desetiletí s výkladem i s ... 8. Umění a zločin 115 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY