Víc než touha

Víc než touha - Nora Robertsová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nora Robertsová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Víc než touha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Víc než touha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nora Robertsová. Číst Víc než touha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čekání na Nicka Freddie, ač dosud velmi mladá žena, ví naprosto přesně, co je pro její život nejdůležitější. Dosáhnout úspěchu v profesi, kterou si pro sebe vybrala, zařídit si byt v New Yorku, ale především přesvědčit Nicka, svou lásku z dětství, že už není dítě a že je pro něho ta pravá a jediná. Když se s ní Nick po letech znovu potká, uvědomuje si, že ta malá pihatá Freddie, kterou vždycky bral jen jako rozkošnou sestřenici, najednou vyrostla. A že jeho city k ní vůbec nejsou bratrské! Jeho láska k ní je natolik silná, že ji už dál nemůže popírat. Cit proti rozumu Aurora je mladá úspěšná podnikatelka. Je však také oddaná dcera, která se snaží ochránit svou matku, nadanou nadpřirozenými schopnostmi, před neuváženým jednáním. Pak jí však přijde do cesty David, jenž se stane jejím obchodním partnerem. Aurora zjistí, že nyní potřebuje ochranu sama. Její srdce je totiž ohroženo jeho okouzlujícím šarmem. Ubrání se?


...ECENZE: Víc než touha - Thea Devine Říkali mu zloděj a tvrdili, že je bezohledný ... Víc než touha - bazar | Databáze knih ... . Říkali, že je lupič a dravec a obviňovali ho, že si přisvojoval jejich teritoria a zpochybňoval jejich úspěchy. Říkali mu vykradač hrobů, protože díky svému vrozenému nadání uměl vydolovat z písku snad tisíce artefaktů, které by ... Všechny informace o produktu Kniha Víc než touha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Víc než touha. Víc než touha od 186 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cíle ... RECENZE: Víc než touha - Thea Devine ... . Víc než touha od 186 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Víc než touha. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY