Život s chutí kari – Kari s chutí života

Život s chutí kari – Kari s chutí života - Valijah Klásová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Valijah Klásová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Život s chutí kari – Kari s chutí života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život s chutí kari – Kari s chutí života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Valijah Klásová. Číst Život s chutí kari – Kari s chutí života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Najít ten správný recept a naučit se uvařit opravdu dobré, pravé kari je hodně těžké. Musíte dlouho a trpělivě zkoušet zase a znovu, občas se nad výsledkem vztekat a někdy se zasmát... a úplně nejlíp odstěhovat se z malého českého městečka do Prahy, v žižkovské uličce si otevřít krámek s exotickým kořením a zamilovat se do Pákistánce. Autorka s nadhledem a humorem, ale i překvapeně a vážně líčí příběhy, které zažívá se svým partnerem, ale i s jejich exotickými zaměstnanci a zákazníky. V druhé části knihy uvádí recepty indické a pákistánské kuchyně. Začíná velmi podrobným popisem toho, jak uvařit opravdu to pravé a dobré kari, a pak postupuje přes další lahodné pokrmy až k závěrečným sladkým tečkám, vynikajícím dezertům. Autorka už vydala knihu Mango, láska a kari (Motto 2014).


...a Život s chutí kari, Kari s chutí života Netradiční indická kuchařka s autobiografickým příběhem, která Vás umí pobavit, místy rozesmát, občas vystrašit a trochu napínat ... Kniha: Život s chutí kari - Kari s chutí života (Valijah ... ... ... A nakonec Vás naučí uvařit perfektní indické kari. První část knížky je věnována autobiografickému příběhu, který s nadhledem a humorem líčí životní příběhy z ... Život s chutí kari ... Mango, láska a kari 2014; Kniha Život s chutí kari - Kari s chutí života je v. Přečtených: 3x: Čtenářské výzvě ... Hledáte Život s chutí kari - Kari s chutí života od ... Klasova valijah zivot s chuti kari kari s chuti zivota ... ... ... Mango, láska a kari 2014; Kniha Život s chutí kari - Kari s chutí života je v. Přečtených: 3x: Čtenářské výzvě ... Hledáte Život s chutí kari - Kari s chutí života od Valijah Klásová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Život s chutí kari - Kari s chutí života Autor: Klásová, Valijah Nakladatel: Esence EAN: 9788076177284 ISBN: 978-80-7617-728-4 Popis: 1× kniha, vá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY