Na kraj světa: Ve stínu oskeruše – kniha první

Na kraj světa: Ve stínu oskeruše – kniha první - Theo Addair | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Theo Addair
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Na kraj světa: Ve stínu oskeruše – kniha první.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na kraj světa: Ve stínu oskeruše – kniha první ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Theo Addair. Číst Na kraj světa: Ve stínu oskeruše – kniha první Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zatímco vesničané ohýbají hřbet na polích, ve Čtyřměstí kypí počínající průmyslová revoluce. Skryti před bdělým okem zákona uctívají synové a dcery Země svou Matku, aniž by tušili, že ta má vlastní plány. V zapadlé záhorské vísce žije Kiro, známý též jako „ten malej čmoud vod Syvne“. Dnes ho čeká setkání, které se stane prvním krokem na dlouhé cestě. Nikdo ho k ní nenutí, snad jen pocit odpovědnosti a spletitá síť náznaků a polopravd. Ale ne lži. Protože Tereza, ať je jakákoli, přece nikdy nelže.


...l série Ve stínu oskeruše s názvem Na kraj světa, je v podstatě stále novinkou našeho milovaného, českého autora Theo Addaira ... Kniha: Na kraj světa - Theo Addair | Knihy.ABZ.cz ... . Jedná se tentokrát o fantasy, které má alespoň pro mě, nádech nebo příslib steampunku, neboť se odehrává na prahu jakési technické revoluce. Série: Ve stínu oskeruše Žánr: Fantasy Ve stínu oskeruše - kniha první: Na kraj světa Theo Addair #češtíautoři #humbookfest #theoaddair #vestínuoskeruše. Zatímco vesničané ohýbají hřbet na polích, ve Čtyřměstí kypí počínající průmyslová revoluce. Skryti před bdělým ok ... Ve stínu oskeruše - kniha první: Na kraj světa - Theo Addair ... . Zatímco vesničané ohýbají hřbet na polích, ve Čtyřměstí kypí počínající průmyslová revoluce. Skryti před bdělým okem zákona uctívají synové a dcery ... E-kniha: Ve stínu oskeruše - kniha první: Na kraj světa - Theo Addair Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY