Nože v kuchyni: Jak krájet, filetovat a vykosťovat jako profesionál

Nože v kuchyni: Jak krájet, filetovat a vykosťovat jako profesionál - Ondřej Slanina | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Slanina
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nože v kuchyni: Jak krájet, filetovat a vykosťovat jako profesionál.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nože v kuchyni: Jak krájet, filetovat a vykosťovat jako profesionál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Slanina. Číst Nože v kuchyni: Jak krájet, filetovat a vykosťovat jako profesionál Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obdivujete profesionály v kuchařských show a to, jak skvěle umí zacházet s nožem? Není to tak složité, jak to na první pohled vypadá. S touto knihou se i z vás stane přeborník v krájení! jak filetovat a vykosťovat různé druhy masa a ryb jak rychle, úhledně a správně krájet jak loupat a zdobit ovoce a zeleninu druhy nožů a na co je používat jak o nože správně pečovat Všechny postupy jsou nafoceny a přehledně popsány krok za krokem.


...o tak složité, jak to na první pohled vypadá ... Knihy > Jedlá a nápoje > Osobnosti kuchyne | Martinus ... . S touto knihou se i z vás stane přeborník v krájení! jak filetovat a vykosťovat různé druhy masa a ryb jak rychle, úhledně a správně krájet jak loupat a zdobit ovoce a zeleninu druhy nožů a na co je... Nože v kuchyni Jak krájet, filetovat a vykosťovat jako profesionál! Marcus Wareing; Shaun Hill; Charlie Trotter; ... jak filetovat a vykosťovat různé druhy masa a ryb; jak rychle, úhledně a správně krájet ... Fragment a od května 2007 funguje jako Nakl ... Kniha: Nože v kuchyni (Marcus Wareing, Shaun Hill, Charlie ... ... ... Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT. Dlouhodobě patří k nejvýznamnějším nakladatelům v ... S touto knihou se i z vás stane přeborník v krájení! jak filetovat a vykosťovat různé druhy masa a ryb jak rychle, úhledně a správněkrájet jak loupat a zdobit ovoce a zeleninu druhy nožů a na co je používat jak o nože správně pečovat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY