Ráno bylo stejný

Ráno bylo stejný - Jan Hlaváč, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Hlaváč,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ráno bylo stejný.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ráno bylo stejný ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Hlaváč,. Číst Ráno bylo stejný Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autobiografie folkového barda Pavla Žalmana Lohonky je koncipována netradičně – beletristicky, v povídkové formě. Uvádí ji následujícími slovy: Narodil jsem se po válce v malé jihočeské vsi a vypadalo to, že mě nečeká žádná výjimečná budoucnost. Když jsem byl kluk, nikdy bych se nenadál, že ke mně osud bude jednou tak štědrý. Že mi pánbůh sešle spoustu písniček, které budu smět hrát a které si lidi se mnou budou zpívat. Že odehraju tisíce koncertů a ani k stáru nebudu muset odejít do muzikantského důchodu. Ale o to v téhle knize nejde... Snažil jsem se vzpomínat na zdánlivě všední věci – a pokud možno tak, aby to bavilo mě i vás. Proto jsem své vzpomínky poskládal – někdy úhledně, jindy snad trochu neučesaně – do deseti povídek. Nečekejte „veselé historky“, které jsem prožil s muzikou a s lidmi kolem ní, nečekejte ani vzletné memoáry písničkáře naplněné životními moudry. Zkuste se mým životem pročíst jako obyčejným příběhem, který má často neobyčejná rozuzlení. Možná v něm najdete sami sebe.


...deos Play all Mix - Pavel Žalman Lohonka - Ráno bylo stejný YouTube; Nezmaři - Ráno bylo stejný - Duration: 4:05 ... Nezmaři - Ráno bylo stejný ... . Sunny Black 1,314,146 views. 4:05. Jarek ... Ráno bylo stejný, stejný pivo, stejný blues, Ami D G ospalí a nudní byli po flámu, Emi D kouřili partyzánku, dým foukali do vánku, C G E7 Ami D7 G dívali se do dáli, viděli dvě smutný koleje na silnici. Nezmaři - Ráno bylo stejný - Duration: 4:05. Sunny Black 1,285,850 views. 4:05. 50+ videos Play all Mix - Nezmaři, Ráno bylo stejn ý YouTube ... Ráno bylo st ... Žalman - Ráno bylo stejný - akordy a text písně ... . Sunny Black 1,285,850 views. 4:05. 50+ videos Play all Mix - Nezmaři, Ráno bylo stejn ý YouTube ... Ráno bylo stejný, stejný pivo, stejný blues, ospalí a nudní byli po flámu, kouřili partyzánku, dým foukali do vánku, dívali se do dáli, viděli dvě smutný koleje na silnici. D...SOUVISEJÍCÍ KNIHY