Černý led

Černý led - Michael Connelly | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Connelly
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Černý led.pdf


Chcete si knihu přečíst?Černý led ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Connelly. Číst Černý led Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Jenže se nenašel vzkaz,“... V pochybném motelu je nalezena mrtvola Harryho kolegy. Z dopisu na rozloučenou všichni usuzují, že spáchal sebevraždu, ale Harry ví, že nesmí dát na samotná fakta bez jasných souvislostí. Tuší totiž, že na kolegově smrti by mohli mít zájem distributoři nové drogy, nazývané Černý led, a v tomto názoru ho ujistí nález dalších dvou mrtvých lidí, kteří hráli v případu určitou roli. Navzdory varování, aby dal od tohoto případu ruce pryč, se Harry pouští do pátrání na vlastní pěst. Hon se stupňuje až do závěrečného rozuzlení, které přinese několik nečekaných zvratů. Druhý díl díl série s detektivem Harrym Boschem. Podle detektivek vznikl rovněž úspěšný televizní seriál Bosch s Titem Welliverem v hlavní roli, aktuálně je natočena již jeho šestá řada.


...lack ICE is a strong local security unit ... LED reflektor E-Series SMD, 10W (850lm), černý - LEDAKCE.cz ... . The control of any hostile node can be taken over very fast. Upgrade it to increase its strength and firewall." Black ICE is an offensive Security Node. During the Brute Force phase of an attack, it charges up when a node connected to it is captured, then fires a blast similar to that of the Blaster program dealing a large amount of damage to the ... Finka Saara, žena v nejlepších letech a doktorka, musí jednoho dne čelit poznání, o které nikdy nestála. Zjišťuje, že ji její manžel, arch ... Černý LED reflektor 10W SMD studená bílá ... . Zjišťuje, že ji její manžel, architekt Leo, podvádí s mladší dívkou Tuuli. Saara ale odmítá jen tak bez okolků prohrát. Pod falešnou identitou… Všechny informace o produktu Kniha Černý led, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY