Lovecké maličkosti

Lovecké maličkosti - Jiří Křivánek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Křivánek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovecké maličkosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lovecké maličkosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Křivánek. Číst Lovecké maličkosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jiří Křivánek na stránkách své nové knihy loveckých povídek zaznamenává příhody tak, jak je přinesl jeho dosavadní myslivecký život a jak mu je vyprávěli jeho přátelé. Žádný z příběhů není smyšlený a jejich postavy jsou skutečné. Cílem vyprávění je nejen podělit se s čtenáři o všední i nevšední zážitky z lovu, ale také přiblížit krásu naší krajiny i přírody a zaznamenat život lesníků, lovců a myslivců tak, jak měl autor možnost je poznat. Text povídek je doplněn autentickými fotografiemi, které zachycují výjimečnost území vojenských výcvikových prostorů a dokreslují atmosféru jednotlivých příběhů.


... maličkosti Jiří Křivánek na stránkách své nové knihy loveckých povídek zaznamenává příhody tak, jak je přinesl jeho dosavadní myslivecký život a jak mu je vyprávěli jeho přátelé ... Lovecké maličkosti ... . Žádný z příběhů není smyšlený a jejich postavy jsou skutečné. Cílem vyprávění je nejen podělit se s čtenáři o ... Všechny informace o produktu Kniha Lovecké maličkosti - Jiří Křivánek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lovecké maličkosti - Jiří Křivánek. Lovecké maličkosti. Jiří Křivánek. Jiří Křivánek na stránkách své nové knihy loveckých povídek zaznamenává příhody tak, jak je přinesl jeho dosavadní myslivecký život a jak mu j ... Kniha: Lovecké maličkosti - Jiří Křivánek | Knihy.ABZ.cz ... . Lovecké maličkosti. Jiří Křivánek. Jiří Křivánek na stránkách své nové knihy loveckých povídek zaznamenává příhody tak, jak je přinesl jeho dosavadní myslivecký život a jak mu je vyprávěli jeho přátelé. Objednávejte kni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY