Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše

Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše - Miroslav Ivanov | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Ivanov
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Ivanov. Číst Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Náš přední autor literatury faktu Miroslav Ivanov poutavě zpracoval osudy Jana A. Bati a jeho bratra Tomáše. Při psaní využil nových a do té doby neznámých dokumentů z osobního archivu Jana Bati, a mohl tak napsat o jeho pracovním nasazení, boji za lidskou spravedlnost, porážce a smutném konci. Kniha je také nevšedním svědectvím o historii našeho druhého zahraničního odboje či o životě československého exilu po roce 1948.


... životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše Autor: Ivanov, Miroslav Nakladatel: XYZ EAN: 9788073881283 ISBN: 978-80-7388-128-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 476 stran, česky Rozměry: 17,5 × 24,5 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše - Miroslav Ivanov, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše - Miroslav Ivanov. Sága o životě a smrti Jana Bati a jehoSága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše Ivanov Miroslav Cena: 335 Kč Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše Ivanov Miroslav Cena: 399 Kč 97 % cel ... Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše ... ... . Sága o životě a smrti Jana Bati a jehoSága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše Ivanov Miroslav Cena: 335 Kč Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše Ivanov Miroslav Cena: 399 Kč 97 % celkové hodnocení 5 hodnocení + 1 recenze ... Title: Sága o životě a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY