Sedm smrtí Evelyn Hardcastle

Sedm smrtí Evelyn Hardcastle - Stuart Turton | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stuart Turton
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedm smrtí Evelyn Hardcastle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedm smrtí Evelyn Hardcastle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stuart Turton. Číst Sedm smrtí Evelyn Hardcastle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kriminální román britského novináře Stuarta Turtona lze popsat jako směsici nejlepších literárních děl Agathy Christie, Davida Mitchella a Claire North.Muž se probudí uprostřed lesa a pamatuje si pouze jediné jméno: Anna. Stane se svědkem vraždy a záhy nato přichází k honosnému, leč polorozpadlému sídlu Blackheath, kde se brzy od tajemného hosta převlečeného za morového lékaře dozví, že jediný způsob, jak může uniknout dni, který se opakuje znovu a znovu, je vyřešit důmyslnou vraždu. Má to však jeden háček: každý den se ocitne v těle jiného podezřelého – což mu však umožňuje komunikovat se svými minulými i budoucími já. Ne všechna z nich mu však chtějí pomoct. Náš hrdina brzy zjistí, že není sám, kdo chce dopadnout vraha a uniknout z Blackheathu, přičemž před ním stojí řada otázek. Kdo se skrývá pod jménem Anna a proč má nutkání ji najít? Co ho na ponuré panské sídlo přivedlo? A hlavně – kdo u všech čertů zavraždil Evelyn Hardcastlovou?


...mrti Evelyn Hardcastle 119,00 kn 95,20 kn ... Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové | Knihy Fenix ... . Količina. Dodaj u košaricu Stuart Turton honorarni je novinar-putopisac koji je radio u Šangaju i Dubaiju. Dobitnik je nagrade Brighton and Hove za kratku priču. Sedam smrti Evelyn Hardcastle autorov je književni prvijenac, a poznata producentska kuća koja je radila čuvenu seriju Downton ... Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové je jeho prvním románem. Podrobnosti. The Seven Deaths of Evelyn ... Sedm smrtí Evelyn Hardcastleové - Stuart Turton - Megaknihy.cz ... . Podrobnosti. The Seven Deaths of Evelyn Hardcas. Turton Stuart. měkká vazba 241 K č 269 Kč. Ušetříte 28 ... 319 Kč. Koupit The Seven Deaths of Evelyn Hardcastle. Turton Stuart. měkká vazba 399 Kč. Nedostupné ... Nakonec, jestli jsem závěr správně pochopil, není vůbec podstatné, kdo opravdu zabil Evelyn Hardcastlovou. To, co chtěl autor svým dílem říct, bylo asi někde jinde. Musí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY