Swamplandie

Swamplandie - Karen Russellová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karen Russellová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Swamplandie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Swamplandie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karen Russellová. Číst Swamplandie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mimořádně vystavěný a jazykově bohatý románový debut autorky Karen Russellové byl v roce 2012 nominován na Pulitzerovu cenu. Příběh se odehrává v exotickém prostředí bažin na jihozápadě Floridy a vypráví o rodině zápasníků s krokodýly, vyvolávání duchů, Ptačím muži, dvou konkurenčních zábavních parcích, Deseti tisících ostrovech u floridského poloostrova, cestě do podsvětí a mrtvém milenci. Kombinace více než neobvyklá, ale Russellová díky svému výjimečnému citu pro jazyk lehce propojuje skutečné s neskutečným a vytváří z těchto bizarních prvků mnohovrstevnatý příběh, který žánrově osciluje mezi magickým realismem a mysteriózním románem, a přitom zůstává jímavou a zároveň nadmíru zábavnou sondou do života rodiny, která žije v dobrovolném odloučení od společnosti.


... Swamplandia! is a case of being careful what you wish for ... Swampland - definition of swampland by The Free Dictionary ... . Perhaps it was a back-handed slap against wish-fulfillment. Perhaps it was a back-handed slap against wish-fulfillment. Perhaps it should force me to reexamine deeply held prejudices, or at least preferences, which would make me grow as a reader and a person, ultimately making ... Swamplandia! is a 2011 novel by Karen Russell.Set in the Ten Thousand Islands, off the southwest coast of Florida, it is the story of the Bigtree family of alligator wrestlers who live on Swamplandia!, an alligator-wrestling theme park. Swamplandia! is Russell's first novel. The book originat ... Swamplandia!: A Haunted, Alluring Phantasmagoria : NPR ... . Swamplandia! is Russell's first novel. The book originated as a short story, titled "Ava Wrestles the Alligator", published in the Summer 2006 issue of the ... 'Swamplandia!' is the story of the Big Tree family, a family who own a alligator park called 'Swamplandia!' in the Everglades. Their main perfo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY