Cestování s Velrybou

Cestování s Velrybou - Eva Papoušková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Papoušková
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cestování s Velrybou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cestování s Velrybou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Papoušková. Číst Cestování s Velrybou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zelníčkovi jsou taková normální rodina. Maminka, tatínek, tři děti a pes Kolumbus. Nejmladší Terka má ráda hlemýždě, Ema lesní jahody a Tomáš basovou kytaru. Kolumbus se rád toulá a objevuje jako jeho slavnější jmenovec. Tatínek má rád překvapení a maminka má ráda svoji rodinu, ale někdy by si přála odletět někam daleko k moři. To ale maminka nemohla, protože tatínek povídal, že je jich v rodině moc a peněz málo. Přesto nakonec vyjedou na velkou prázdninovou cestu, na které je čeká horké italské slunce, barevné Monte Carlo, zlaté španělské pláže a spousta dobrodružství, z kterých sice mají maminka i tatínek nervy na dranc, ale děti si je užijí naplno. A ptáte se, kde se schovává ta Velryba a kde k ní Zelníčkovi přišli? Tak si to rychle přečtěte.


...tování s Velrybou Přidat komentář. EvaEma ... Cestování s Velrybou - Eva Papoušková | Kniha na Alza.cz ... . 02.10.2017. Kniha se nám líbila, syn měl neustále po ruce mapu a cestoval s hrdiny. ... Cestování s Velrybou. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Cestování s Velrybou Autor: Eva ... Cestování s Velrybou | Albatrosmedia.cz ... . ... Kniha: Cestování s Velrybou Autor: Eva Papoušková Veselé příběhy rodiny Zelníčkových, kteří vyrážejí v originálním obytném autě Velryba na prázdninovou cestu po Evropě. Všechny informace o produktu Kniha Cestování s Velrybou, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cestování s Velrybou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY