Jóga po celý rok

Jóga po celý rok - Zuzana Klingrová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Klingrová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga po celý rok.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jóga po celý rok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Klingrová. Číst Jóga po celý rok Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objevte terapeutické kouzlo jógy a začněte ji skutečně vnímatZačínala judem, pokračovala potápěním, osm let učila děti plavat a také radila modelkám, jak se hýbat a co jíst. Jejím osudem se však stala jóga. Zuzana Klingrová studovala mnoho stylů, nejvíc ji však oslovila možnost cíleně pomáhat prostřednictvím jógové terapie. Tvrdí, že s jógou rozkvetete. Inspirujte se bohatými zkušenostmi jedné z nejznámějších českých lektorek jógy a poznejte, jak se celý rok udržovat v dobré fyzické i duševní kondici.


...o celý rok Objevte terapeutické kouzlo jógy a začněte ji skutečně vnímat Začínala judem, pokračovala potápěním, osm let učila děti plavat a také radila modelkám, jak se hýbat a co jíst ... Jóga po celý rok - Zuzana Klingrová od 15,16 € - Heureka.sk ... . Jejím osudem se však stala jóga. Hledáte Jóga po celý rok od Zuzana Klingrová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Jóga po celý rok. Objevte terapeutické kouzlo jógy a začněte ji skutečně vnímat. Začínala judem, pokračovala potápěním, osm let učila děti plavat a také radila modelkám, jak se hýbat a co jíst. Jejím ... Jóga po celý rok (Zuzana Klingrová), Nakladatelství CPress ... ... . Objevte terapeutické kouzlo jógy a začněte ji skutečně vnímat. Začínala judem, pokračovala potápěním, osm let učila děti plavat a také radila modelkám, jak se hýbat a co jíst. Jejím osudem se však stala jóga. Jóga po celý rok Autor: Klingrová, Zuzana Nakladatel: CPress EAN: 9788026427049 ISBN: 978-80-264-2704-9 Popis: 1× knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY