Každá bolest má svou příčinu: Principy fungování těla a mysli

Každá bolest má svou příčinu: Principy fungování těla a mysli - Tomáš Rychnovský, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Rychnovský,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Každá bolest má svou příčinu: Principy fungování těla a mysli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Každá bolest má svou příčinu: Principy fungování těla a mysli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Rychnovský,. Číst Každá bolest má svou příčinu: Principy fungování těla a mysli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nezapomínejte na příčiny. Jsou řešením vašeho problému.Proč nás bolí tělo, i když cvičíme? Jak se máme starat o děti z hlediska jejich pohybového a psychického vývoje? Co nám psychosomatické problémy prozradí o našem životě? A jak souvisí naše problémy v dospělosti s naším dětstvím? Možná budete překvapeni, co všechno se za bolestmi skrývá. Autoři Tomáš Rychnovský a Milan Studnička vás naučí, jak propojit tělo i mysl, aby byly ve vzájemné rovnováze a harmonii.


...y informace o produktu Kniha Každá bolest má svou příčinu - Milan Studnička, Tomáš Rychnovský, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Každá bolest má svou příčinu - Milan Studnička, Tomáš Rychnovský ... Každá bolest má svou příčinu - LIBRUM.cz ... . Název: Každá bolest má svou příčinu - Principy fungování těla a mysli. Autor: Studnička Milan, Rychnovský Tomáš, Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-265-0884-7. EAN: 9788026508847. Objednací kód: NA364029 Každá bolest má svou příčinu; Listování. Každá bolest má svou příčinu Principy fungování těla a mysli Milan Studnička, Tomáš R ... Každá bolest má svou příčinu: Principy fungování těla a mysli ... . EAN: 9788026508847. Objednací kód: NA364029 Každá bolest má svou příčinu; Listování. Každá bolest má svou příčinu Principy fungování těla a mysli Milan Studnička, Tomáš R...SOUVISEJÍCÍ KNIHY