Moje tělo - rozpohybovaná kniha

Moje tělo - rozpohybovaná kniha - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje tělo - rozpohybovaná kniha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje tělo - rozpohybovaná kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Moje tělo - rozpohybovaná kniha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednou z prvních věcí, které začnou děti prozkoumávat, je jejich vlastní tělo. V této pěkně a vkusně ilustrované knížce se seznámí se základními částmi lidského těla. Pohyblivé prvky malým čtenářům pomohou si uvědomit, jak se tělo hýbe. Popisky k obrázkům děti zaujmou a vtáhnou je do čtení. Děti si uvědomí, že i když je každý člověk jedinečný, naše těla jsou stejná. Poznají, co vše lze s tělem dělat, a naučí se, jak se o tělo správně starat, aby bylo zdravé. Díky pohyblivým částem kniha rozvíjí také jemnou motoriku.


...lo - rozpohybovaná kniha Nakladatel: Svojtka & Co ... Ella Bailey | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . EAN: 9788025626467 ISBN: 978-80-256-2646-7 Originál: Le corps - mon imagier animé Překlad: Vyskočil, Josef Ilustrace: Bailey, Ella Popis: 1× kniha, lepená, 10 stran, česky Rozměry: 18,2 × 18,2 cm Rok vydání: Moje telo rozpohybovana kniha. Nalezeno: 72 produktů. Svojtka Moje telo: pre deti od 1 do 3 rokov (978-80-8107-913-9) Kniha - 22 stran, slovensky, prostorové pohádky, leporela Hlava, vlasy, uši, nos, ústa, ruky, nohy, brucho, chrbát a ďalšie časti ľudského tela - v tejto knižke vaše deti nájdu jednoduché farebné kresbičky ... Kniha: Moje telo Rozpohybovaná kniha. Fungujem ... Moje telo rozpohybovana kniha | Sleviste.cz ... ... Kniha: Moje telo Rozpohybovaná kniha. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou naví...SOUVISEJÍCÍ KNIHY