Můj den - rozpohybovaná kniha

Můj den - rozpohybovaná kniha - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj den - rozpohybovaná kniha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj den - rozpohybovaná kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Můj den - rozpohybovaná kniha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rytmus dne a střídání pravidelných činností je jedna z prvních věcí, které se malé děti učí vnímat a předvídat. V této pěkně a vkusně ilustrované knížce se seznámí s tím, jak probíhá běžný den. Budou poznávat situace, které dobře znají, ať je to procházka spojená s hraním na hřišti, nebo večerní koupání a ulehnutí do postýlky. Pohyblivé prvky pomohou malým čtenářům uvědomit si, jak je svět kolem nich neustále v pohybu. Popisky k obrázkům děti zaujmou a vtáhnou je do čtení. Děti budou poznávat známé předměty a aktivity a osvojí si jejich pojmenování. Pohyblivé prvky rozvíjejí jemnou motoriku dítěte.


... - rozpohybovaná kniha Nakladatel: Svojtka & Co ... Môj deň rozpohybovaná kniha - za 7,13 € | Vydavatel.sk ... . EAN: 9788025626498 ISBN: 978-80-256-2649-8 Originál: La journeé de bébé - mon imagier animé Překlad: Vyskočil, Josef Ilustrace: Bailey, Ella Popis: 1× kniha, lepená, 10 stran, česky Rozměry: 18,2 × 18,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Můj den - rozpohybovaná kniha - neuveden. Ilustrovaná knížka o každodenních činnostech plná pohyblivých prvků, které u našich nejmenších probouzejí... Můj den - rozpohybovaná kniha. Kolektiv, i ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Moje tělo - rozpohybovaná kniha ... ... Můj den - rozpohybovaná kniha. Kolektiv, ilustrace Ella Bailey. Listovat. Ilustrovaná knížka o každodenních činnostech plná pohyblivých prvků, které u našich nejmenších probouzejí zvědavost a učí je první slovíčka. Věk 1+ Kniha je skladem. Můj den Rozpohybovaná kniha R...SOUVISEJÍCÍ KNIHY