Skautské vize: Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu

Skautské vize: Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu - Miloš Říha, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Říha,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Skautské vize: Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skautské vize: Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Říha,. Číst Skautské vize: Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Skautské vize vznikla na základě stejnojmenného cyklu kavárenských debat s různými osobnostmi společenského života. Možná se vám výběr osobností zdá nesourodý a složitě hledáte onu věc, která je všechny spojuje. Rozřešení tajenky spočívá ve skutečnosti, že životní osudy všech zpovídaných se různou měrou potkaly s fenoménem skautského hnutí. Někteří byli ve skautském oddíle krátkou dobu, jiní jsou dodnes ve skautském hnutí aktivní. Všichni dotazovaní se ale shodují v tom, že skauting pro ně byl podstatným zdrojem zážitků, přátel a životní inspirace. Tato kniha není pouhou vzpomínkou na staré dobré časy ve skautském oddíle, ale je především pokusem pojmenovat výzvy, před kterými stojí současná společnost, jejíž je skautské hnutí nedílnou součástí. S osobnostmi si povídal moderátor Miloš Říha. V současnosti pracuje jako ředitel Skautského institutu a podílí se na vytváření dlouhodobé strategie Junáka. Jeho skautská přezdívka je Šípek.


...Skautské vize -- Kniha rozhovorů s osobnostmi nejen o skautingu Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS či aktualizovanou Zásilkovnou ... Šantora, Roman, Jaroslav Foglar a Jaroslav Novák: Skautský ... ... . Kniha Skautské vize vznikla na základě stejnojmenného cyklu kavárenských debat s různými osobnostmi společenského života. Možná se vám výběr osobností zdá nesourodý a složitě hledáte onu věc, která je všechny spojuje. Kniha Skautské vize vznikla na základě stejnojmenného cyklu kavárenských debat s různými osobnostmi společenského života. Možná se vám výběr osobností zdá nesourodý a složitě hledáte onu v ... Kniha: Skautské vize | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha Skautské vize vznikla na základě stejnojmenného cyklu kavárenských debat s různými osobnostmi společenského života. Možná se vám výběr osobností zdá nesourodý a složitě hledáte onu věc, která je všechny spojuje. Rozřešení tajenky spočívá ve skutečnosti, že životní o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY