Zvířata na farmě - rozpohybovaná kniha

Zvířata na farmě - rozpohybovaná kniha - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířata na farmě - rozpohybovaná kniha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvířata na farmě - rozpohybovaná kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Zvířata na farmě - rozpohybovaná kniha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Názvy zvířat patří mezi první slova dětí a stávají se trvalou součástí slovní zásoby malého človíčka. Proto je důležité věnovat jejich osvojování náležitou pozornost. V této pěkně a vkusně ilustrované knížce se malí čtenáři seznámí s užitečnými zvířaty na farmě, což po domácích mazlíčcích bývají většinou první živočichové, které mají děti možnost spatřit i ve skutečnosti. Díky pohyblivým prvkům si děti uvědomí, že zvířata jsou, stejně jako ony, neustále v pohybu a že potřebují jíst, spát a hýbat se, aby byla zdravá. Popisky k obrázkům děti zaujmou a vtáhnou je do čtení. Děti se seznámí se slepicemi a dalšími domácími ptáky, na pastvinách budou pozorovat krávy a ovce a vyrazí na báječnou projížďu v kočáře nebo na poníkovi. Díky pohyblivým částem kniha rozvíjí také jemnou motoriku.


...ta na farmě - rozpohybovaná kniha Nakladatel: Svojtka & Co ... Zvirata na farme levně | Blesk zboží ... . EAN: 9788025626481 ISBN: 978-80-256-2648-1 Originál: Les animaux de la ferme - mon imagier animé Překlad: Vyskočil, Josef Ilustrace: Joffre, Véronique Popis: 1× kniha, lepená, 10 stran, česky Rozměry: 18,2 × 18,2 cm Rok vydání: Zvířata na farmě Rozpohybovaná kniha. Autor:- Vydavateľstvo: Svojtka 2019 EAN: 9788025626481 Názvy zvířat patří mezi první slova dětí a stávají se trvalou součástí slovní zásoby malého človíčka. Zvířata na farmě Rozpohybovaná kniha Názvy zvířat p ... Zvířata na farmě Rozpohybovaná kniha ... . Zvířata na farmě Rozpohybovaná kniha Názvy zvířat patří mezi první slova dětí a stávají se trvalou součástí slovní zásoby malého človíčka. Proto je důležité věnovat jejich osvojování náležitou pozorno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY