Padesát odstínů růžové

Padesát odstínů růžové - Šárka Zmátlíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Šárka Zmátlíková
DIMENZE
8,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Padesát odstínů růžové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Padesát odstínů růžové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Zmátlíková. Číst Padesát odstínů růžové Online je nyní tak snadné!

POPIS


SNY, REALITA a NADĚJE. Těmito slovy se mladičká Helena snažila uchopit svůj život ve své maturitní slohové práci. Ale to už jedávno. Realitou dnešních dní je ona, dospělá žena po třicítce, provdaná za úspěšného muže, v domácnosti se dvěma malými dětmi, která si na životní úroveň nemůže stěžovat. Heleně ale zdánlivě růžová realita nestačí. O čem tajně sní když sedí ve svém ušatém křesle a její děti spí? Jsou to luxusní nákupy, vlastní podnikání nebo jiný muž? Podaří se jí překonat překážky, které osud nachystá a její sny naplnit? A má i tak naději být opravdu šťastná? Nabízím Vám poutavý příběh o tajných dívčích touhách, ženských ambicích, mateřských radostech, manželských starostech, pokušení, vášni, zradě, nečekaném překvapení a nakonec i splněných přáních, které ale mají svojí cenu, stejně jako každá mince má svůj rub i líc.Prosíme čtěte, pobavte se, darujte slzu, zamyslete se, nejen nad tenkou hranicí mezi láskou a nenávistí, životem a smrtí, nebem a zemí. A třeba zjistíte, že má kniha dodala Vašemu životu nový růžový odstín.


...desát odstínů růžové Přidat komentář ... Padesát odstínů růžové - Šárka Zmátlíková | KOSMAS.cz ... ... . janii0943. 31.07.2018 odpad! Nevím co bylo horší, než popis hloupé ženy co všechny kritizovala. ... padesát odstínů růžové. 603 likes. nĚŽnÁ romantiČka nebo ambiciÓznÍ kariÉristka? ustaranÁ maminka nebo sexy manŽelka? vÁŠeŇ nebo jistota? sen nebo realita? Hudební ukázka z muzikálové parodie 50 ODSTÍNŮ! zazněla na tiskové konferenci 5.9.2019 v Divadle Radka Brzobohatého. Píse ... Padesat odstinu levně | Blesk zboží ... .9.2019 v Divadle Radka Brzobohatého. Píseň Manuál žen (Get Nasty) zpívají Kat... Padesát odstínů růžové. 604 To se mi líbí. NĚŽNÁ ROMANTIČKA NEBO AMBICIÓZNÍ KARIÉRISTKA? USTARANÁ MAMINKA NEBO SEXY MANŽELKA? VÁŠEŇ NEBO JISTOTA? SEN NEBO REALITA? Padesát odstínů růžové January 10, 2018 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY