Praha templářská

Praha templářská - Bernard z Clairvaux, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bernard z Clairvaux,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha templářská.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praha templářská ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernard z Clairvaux,. Číst Praha templářská Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ojedinělá výpravná obrazová publikace detailně mapuje působení templářského řádu na území současné Prahy. Stěžejní částí knihy je pokusem o podrobně komentovanou inventuru pražských lokalit spojovaných s osudem řádu templářů. Text je doplněn bohatým výčtem kreseb, reprodukcí, symbolů, ale především obsáhlou fotografickou dokumentací pražských lokalit, v nichž templářský řád působil. Publikace upoutá pozornost čtenářů zajímajících se o nedostatečně prozkoumané, mnohdy tzv. „tajemné“ kapitoly starších českých dějin, k nimž činnost templářského řádu a jeho dramatické osudy bezpochyby patří. Kniha obsahuje i dosud nepublikovaný překlad a faksimile pražského rukopisu templářské řehole, jejím autorem je Bernard z Clairvaux. Jedná se o detailní popis vnitřních pravidel, kterými se život řádu řídil. Kniha navazuje na předchozí dvě publikace „Templáři v zemích českých králů“, které se obdobným způsobem věnovaly popisu působení templářského řádu v Čechách i na Moravě.


...lá výpravná obrazová publikace detailně mapuje působení templářského řádu na území současné Prahy ... PRAHA TEMPLÁŘSKÁ | Aukro ... . Stěžejní částí knihy je pokusem o podrobně komentov... Praha české země, Slovensko Německo další evropské země Svět Různe Vesmír Slovanstvo Zdraví Antikvariát Doplňkový sortiment Obrazy Krajina ... Michal Vitásek: Praha templářská. Praha templářská a řehole spolubojovníků Templu [22.12.2014 - 21:52] Templářů kat - 1 část [6.3.2013 - 12:30] Templářská architektura v českých zemích [18 ... Praha templářská | Hlavní členění |TRIGON, nakladatelství ... ... .12.2014 - 21:52] Templářů kat - 1 část [6.3.2013 - 12:30] Templářská architektura v českých zemích [18.6.2012 - 10:20] Kapesní průvodce po stopách templářů zeměmi Koruny české ... Praha templářská Autor: Bernard z Clairvaux, Templarius Bohemicus a Vitásek, Michal...SOUVISEJÍCÍ KNIHY