První encyklopedie pro malé čtenáře: Hry - Rady - Pokusy 4 - 8 let

První encyklopedie pro malé čtenáře: Hry - Rady - Pokusy 4 - 8 let - Angela Wilkesová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Angela Wilkesová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První encyklopedie pro malé čtenáře: Hry - Rady - Pokusy 4 - 8 let.pdf


Chcete si knihu přečíst?První encyklopedie pro malé čtenáře: Hry - Rady - Pokusy 4 - 8 let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angela Wilkesová. Číst První encyklopedie pro malé čtenáře: Hry - Rady - Pokusy 4 - 8 let Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co jsou ve skutečnosti padající hvězdy? Kdo se skrývá v travnatých savanách? Proč vyhynuli dinosauři? Tato encyklopedie je plná informací o světě, ve kterém žijeme. Děti v ní najdou odpovědi na otázky, jež je odjakživa nejvíce zajímají. Zjistí vše podstatné o zvířatech, rostlinách, dopravě, o lidech a místech, kde žijí, i o tom, jak fungují zařízení, s nimiž se denně setkávají. Kniha je řazena dle tematických okruhů a obsahuje více než 800 barevných ilustrací. Její text je čtivý a pro děti snadno pochopitelný. Jednoduché hry a pokusy, jež jsou součástí encyklopedie, napomáhají názorně si představit, pochopit a zapamatovat uváděné informace.


... encyklopedie pro malé čtenáře: Hry - Rady - Pokusy 4 - 8 let Angela Wilkesová Nakladatel: Svojtka & Co ... První encyklopedie od 237 Kč - Heureka.cz ... . 2018 Kniha: První encyklopedie pro malé čtenáře -- Hry Rady Pokusy 4 - 8 let - Angela Wilkes Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. První encyklopedie pro malé čtenáře Akce. První encyklopedie pro malé čtenáře Pevná bez přebalu lesklá. EAN: 9788025623732. Angela Wilkes .. ... Hry pro kluky 8 let | Sleviste.cz ... . První encyklopedie pro malé čtenáře Pevná bez přebalu lesklá. EAN: 9788025623732. Angela Wilkes ... Hry Rady Pokusy 4 - 8 let : Druh sortimentu Kniha : Autor Angela Wilkes ... Všechny informace o produktu Kniha První encyklopedie pro malé čtenáře - Angela Wilkes, porovnání cen z internetových obchodů, ... První encyklopedie pro malé čtenáře - Hry Rady ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY