První encyklopedie - Zvířata

První encyklopedie - Zvířata - John Farndon | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Farndon
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
První encyklopedie - Zvířata.pdf


Chcete si knihu přečíst?První encyklopedie - Zvířata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Farndon. Číst První encyklopedie - Zvířata Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zajímá tě život zvířat? Chceš si přečíst něco o rekordmanech zvířecí říše, životech pozoruhodných tvorů a způsobech, jak je šetrně pozorovat a chránit jejich přirozená prostředí? Tato kniha je ideální první encyklopedií pro mladé čtenáře, kteří se touží seznámit se světovou faunou. Zvířata jsou v ní rozdělena do skupin podle toho, zda jde o savce, ptáky, ryby, bezobratlé či plazy a obojživelníky. Poutavé ilustrace přibližují vzhled cizokrajných tvorů a přestavují zblízka scény z jejich běžného života.


...známení s odklápěcími okénky představuje nejmladším dětem základní témata, s nimiž se setkají ve školkách nebo doma ... Moje úplně první encyklopedie - neuveden od 198 Kč ... ... . ... Zvířata - 60 úžasně zajímavých skutečností ... Moje úplně první encyklopedie. Encyklopedie, která odpoví na spoustu všetečných otázek malých i velkých. ... První hominid, který překročil výškovou hranici 100 km byl v lednu 1961 šimpanz Ham. V 60. letech uskutečnily několik suborbitálních letů s opicemi Francie a také Argentina (nedošlo však k překročení kár ... První encyklopedie zvířat | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . V 60. letech uskutečnily několik suborbitálních letů s opicemi Francie a také Argentina (nedošlo však k překročení kármánovi hranice). V roce 2013 vypustil do výšky 120 km opici i Írán. První encyklopedie - Zvířata SVOJTKA. Loading... Unsubscribe from SVOJTKA? ... Velká kniha zvuků ZVÍŘATA (více než 50 zvuků!) - Duration: 0:35. SVOJTKA 6,016 views. Lajka (rusky Лайка, č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY