Špalíček výletů pro každý den jeden 3

Špalíček výletů pro každý den jeden 3 - Petr David, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr David,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Špalíček výletů pro každý den jeden 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Špalíček výletů pro každý den jeden 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr David,. Číst Špalíček výletů pro každý den jeden 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor 365 výletů po celé ČR (z toho 33 vede do blízkého přeshraničí), určených široké veřejnosti, navazuje na úspěšný první a druhý Špalíček. Zahrnuje stručný popis zcela nových hlavních cílů - u každého výletu pak plánek (mapku), aktuální praktické informace (otvírací doby, možnosti parkování, ubytování, stravování, aktivity pro volný čas, akce aj.), další doporučené cíle v okolí. V příloze je zařazeno více než 80 slevových poukázek, platných do konce roku 2018, jejichž hodnota mnohonásobně převyšuje cenu publikace. Novinkou je možnost pomocí QR kódu přejít na samostatné internetové stránky s audionahrávkami, fotografiemi a rozšiřujícími texty k některým cílům.


...EK VÝLETŮ pro každý den jeden 3. - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku ... Špalíček výletů pro každý den jeden 4. - 365 tipů pro ... ... ... Špalíček výletů pro každý den jeden 4 - Peter David ... ... EK VÝLETŮ pro každý den jeden 3. - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku . Zobrazit všechny obrázky. Cena: 319 K ... Objednávejte knihu Špalíček výletů pro každý den jeden 4. - 365 tipů pro každý den v roce jeden v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny...SOUVISEJÍCÍ KNIHY