Temné sosny

Temné sosny - Will Dean | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Will Dean
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Temné sosny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temné sosny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Will Dean. Číst Temné sosny Online je nyní tak snadné!

POPIS


V devadesátých letech byla v hustém švédském lese spáchána série záhadných vražd. Těla obětí nalezli bez očí, pachatel nebyl nikdy dopaden… O dvacet let později lesem opět znějí výstřely — je první týden lovecké sezony a poklidným životem obyvatel nedalekého městečka náhle otřese další vražda. O případu píše neslyšící novinářka Tuva Moodysonová, která doufá, že by jí reportáž mohla odstartovat kariéru. V přírodě se ale necítí dobře a nemůže se dočkat návratu do velkoměsta. Při pátrání odhalí řadu tajemství, která drží město Gavrik pohromadě. Má případ nějakou spojitost s vraždami, které se zde odehrály před dvaceti lety? A proč si vrah nechává oči svých obětí? Tuva se musí postavit svým vlastním démonům a vydat se do hlubin lesa, aby našla vraha a napsala svůj příběh. A pak konečně může z Gavriku vypadnout.


...mné sosny Přidat komentář. Simstr. 2 19 ... Temné sosny / Nejlevnější knihy ... . března. Kniha mě moc bavila, popis krajiny a hlavně lesů byl občas strašidelný. ... Temné sosny. autor: Will Dean. nakladatel: Host. Hodnocení­: 70 % Dopomoci by jí k tomu mohla reportáž o gavrických vraždách. Při psaní se setkává s bizarními figurami, jako je poněkud autistický dodavatel textů pro jiné autory nebo dvě sestry vyrábějící postavičky trollů a „zdobící" je i lidskými chlupy nebo ... Kniha: Temné sosny -- Ticho někdy mů ... Temné sosny - Will Dean | Elektronická kniha na Alza.sk ... ... Kniha: Temné sosny -- Ticho někdy může být ohlušující. - Will Dean. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší in...SOUVISEJÍCÍ KNIHY