Ten nejnižší: život Svatého Františka

Ten nejnižší: život Svatého Františka - Christian Bobin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Christian Bobin
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ten nejnižší: život Svatého Františka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ten nejnižší: život Svatého Františka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christian Bobin. Číst Ten nejnižší: život Svatého Františka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ani životopis ani hagiografie, nýbrž poetický text o životě Svatého Františka z Assisi, text o kráse matek a radosti dítěte a o andělském úsměvu Boha. Chlapec odešel s andělem a pes šel za nimi. Ta věta se zázračně hodí na Františka z Assisi. Moc se o něm neví a to je dobře. To, co se o někom ví, popravdě brání, abychom ho poznali. Přes to, co se o něm říká v přesvědčení, že dobře víme co, na něj vlastně nevidíme. Třeba se říká: sva-tý-fran-ti-šek-z-a-si-zi. Jako ve snu, aniž by se člověk probudil z mrákot jazyka. Vlastně se nic neříká, tak nějak se to nechá říct. Necháváme přijít slova, ta ovšem přicházejí v pořadí, které nepatří nám, nýbrž lži, smrti, životu ve společnosti. Jak málo skutečných slov si denně sdělíme, skutečně málo. Možná se zamilováváme jen proto, abychom konečně promluvili. Možná si otvíráme knihu jenom proto, abychom začali konečně naslouchat. Chlapec odešel s andělem a pes šel za nimi.


... Ten nejnižší Život Svatého Františka - Christian Bobin Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Ten nejnižší - život svatého Františka ... . Ten nejnižší život Svatého Františka. Čtenářské recenze (1) Magazín OKO (3) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Kniha je o jednom životě a vlastně o tom, co je za tím. František je v tomto díle více člověk a taky více světec, ale je nám ... Zboží ze stejné kategorie - Ten nejnižší život Svatého Franti ... Ten nejnižší Život Svatého Františka - Christian Bobin ... . Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Kniha je o jednom životě a vlastně o tom, co je za tím. František je v tomto díle více člověk a taky více světec, ale je nám ... Zboží ze stejné kategorie - Ten nejnižší život Svatého Františka Archandělé a svět přírody - Duchovní život zvířat a stromů Každý dr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY