Vozidla - rozpohybovaná kniha

Vozidla - rozpohybovaná kniha - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vozidla - rozpohybovaná kniha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vozidla - rozpohybovaná kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Vozidla - rozpohybovaná kniha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dopravní prostředky děti uchvacují od prvních chvil, co nějaké takové veliké a hlasité auto na ulici spatří. A co teprve, když bliká a houká! V této pěkně a vkusně ilustrované knížce se malí čtenáři seznámí s různými vozidly. Záchranáři, jako hasiči a sanitky, pomáhají lidem v nouzi. Těžké stavební stroje zase pracují na staveništi. Poznají vaše děti, jaký je rozdíl mezi bagrem a traktorem? Díky pohyblivým prvkům v této knížce můžou obrázky oživit, a lépe si tak představit, co který dopravní prostředek dovede. Popisky k obrázkům děti zaujmou a vtáhnou je do čtení. Kniha rozvíjí také jemnou motoriku.


...a - rozpohybovaná kniha Nakladatel: Svojtka & Co ... Vozidlá Rozpohybovaná kniha | KNIHCENTRUM.sk ... . EAN: 9788025626474 ISBN: 978-80-256-2647-4 Originál: Les engins - mon imagier animé Překlad: Vyskočil, Josef Ilustrace: Kiko Popis: 1× kniha, lepená, 10 stran, česky Rozměry: 18 × 18,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha: Vozidla Rozpohybovaná kniha. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací dob ... Vozidla - rozpohybovaná kniha - Kiko, | Knihy Dobrovský ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Dopravní prostředky děti uchvacují od prvních chvil, co nějaké takové veliké a hlasité auto na ulici spatří. A co teprve, když bliká a houká! V této pěkně a vkusně ilustrované ... Hledáte Vozidla - ro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY