Medicína budoucnosti: Jak porazit nemoci a prodloužit náš život

Medicína budoucnosti: Jak porazit nemoci a prodloužit náš život - Thomas Schulz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Schulz
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Medicína budoucnosti: Jak porazit nemoci a prodloužit náš život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Medicína budoucnosti: Jak porazit nemoci a prodloužit náš život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Schulz. Číst Medicína budoucnosti: Jak porazit nemoci a prodloužit náš život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyléčit Alzheimera. Porazit rakovinu. Prodloužit život o desítky let. Dlouhou dobu jsme mohli o takových průlomových záležitostech v medicíně pouze snít, ale již v příštích letech se mnohé z těchto snů stanou skutečností, neboť v Silicon Valley se právě znovuobjevuje medicína. Pomocí algoritmů, umělé inteligence a neskutečného množství dat vyvíjejí startupy i koncerny jako Google, Microsoft, Apple. Průlomové terapie a úžasné diagnostické postupy. Thomas Schulz, dlouholetý korespondent týdeníku Spiegel v Silicon Valley, měl možnost nahlédnout do tajných výzkumných laboratoří. Ve své knize ukazuje, v co mohou pacienti doufat, a vysvětluje, jaké šance, ale i nástrahy medicína budoucnosti skrývá pro každého z nás.


...t Alzheimera. Porazit rakovinu. Prodloužit život o desítky let ... Náš všední život - Chci.cz ... . Dlouhou dobu jsme mohli o takových průlomových záležitostech v medicíně pouze snít, ale již v příštích letech se mnohé z těchto snů stanou skutečností, neboť v Silicon Valley se právě znovuobjevuje medicína. Thomas Schulz, dlouholetý korespondent týdeníku Spiegel v Silicon Valley, měl možnost nahlédnout do tajných výzkumných laboratoří. Ve své knize ukazuje, v co mohou pacienti doufat, a vysvětluj ... Medicína budoucnosti | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Ve své knize ukazuje, v co mohou pacienti doufat, a vysvětluje, jaké šance, ale i nástrahy medicína budoucnosti skrývá pro každého z nás. (jak porazit nemoci a prodloužit náš život) Medicína budoucnosti Kniha Medicína budoucnosti s podtitulem Jak porazit nemoci a prodloužit náš život propojuje medicínu a moderní technologie. Naučná publikace čtenáři přibližuje, jak velký pokrok nastal v oblasti medicíny a jaké bude léka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY