Němečtí kverulanti

Němečtí kverulanti - David Hanuška | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Hanuška
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Němečtí kverulanti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Němečtí kverulanti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Hanuška. Číst Němečtí kverulanti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na stránkách všech významných německých deníků se v posledních letech pravidelně objevují články o jedincích, kteří neuznávají existenci Spolkové republiky Německo a jejího právního systému. Z tohoto důvodu odmítají platit daně, bojkotují všechna úřední rozhodnutí nebo provádějí výtržnosti v budovách soudů či finančních úřadů. Někteří z nich dokonce považují pozemek okolo vlastního domu za území zcela nezávislého státu, jehož údajnou suverenitu hodlají bránit před policisty a soudními vykonavateli i se zbraní v ruce. Řeč je o členech scény „říšských občanů“ a „samosprávců“. Po dlouhou dobu byli členové této scény ze strany německé státní moci pokládáni za neškodné blázny a kverulanty, jejichž hlavní zálibou byla tvorba mnohostránkových nesmyslných stížností a deklarací adresovaných na všechny možné německé i zahraniční instituce. K zásadní změně v přístupu německých státních představitelů vůči tomuto fenoménu došlo v říjnu 2016, kdy jeden ze členů scény pomocí střelné zbraně zcela chladnokrevně zavraždil příslušníka policejního komanda. Od tohoto okamžiku jsou „říšští občané“ a „samosprávci“ ze strany německých bezpečnostních orgánů klasifikováni jako jedni z hlavních nepřátel svobodného a demokratického ústavního pořádku. Účelem knihy je poskytnout českému čtenáři základní přehled umožňující mu dostatečnou prvotní orientaci v rámci všech hlavních aspektů tohoto mimořádně zajímavého sociálního fenoménu.


...tí kverulanti. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... David Hanuška | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Němečtí kverulanti-- autor: Hanuška David Mrzout-- autor: Kyrö Tuomas. Komentáře ke slovu kverulant » přidat nový komentář : neregistrovaný: 03.11.2017 20:41 » reagovat. Kverulanti bývají neoblíbení, protože většinou dokážou uvažovat racio ... Kniha: Němečtí kverulanti (David Hanuška) | bux.sk ... .11.2017 20:41 » reagovat. Kverulanti bývají neoblíbení, protože většinou dokážou uvažovat racionálně, pragmaticky a bez emocí. Bývají to cynici, kteří mají většinou ... Na stránkách všech významných německých deníků se v posledních letech pravidelně objevují člá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY