Pozapomenuté osobnosti české literatury

Pozapomenuté osobnosti české literatury - Tomáš Hejna | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Hejna
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozapomenuté osobnosti české literatury.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pozapomenuté osobnosti české literatury ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Hejna. Číst Pozapomenuté osobnosti české literatury Online je nyní tak snadné!

POPIS


Česká literatura je velice bohatou na mnoho dobrých autorů a děl, avšak ne všichni, kteří stáli na vrcholu úspěchu a byli ve své době obdivováni, jsou dnešnímu čtenáři známi. Přitom nehovoříme jen tak o nějakých autorech, ale třeba i o autoru prvního českého sociálního románu Gustavu Pflegrovi, humoristovi Bedřichu Moserovi, který dokázal přebrat Borovskému Šotka, anebo o Bohumilu Baušem, který dal naší literatuře jeden z nejlépe sestavených a umělecky hodnotných Herbářů, jaké kdy u nás vyšly. Kromě nich se však také zapomnělo na mnoho významných tiskařů, nakladatelů a knihkupců, na jejichž obchodních tradicích a strategiích stavíme dodnes. Kniha Pozapomenuté osobnosti české literatury přináší celkem třicet životopisných medailonů spisovatelů, tiskařů, nakladatelů a knihkupců, na které se pozapomnělo, ale kteří často obětovali naší literatuře celý život, někdy doslovně. Publikace je doplněna jak četnou fotografickou přílohou, tak také textovými ukázkami děl několika uvedených autorů.


...ozapomenuté osobnosti české literatury Autor: Hejna, Tomáš Nakladatel: Olympia EAN: 9788073763749 ISBN: 978-80-7376-374-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 212 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2014 (1 ... PDF Pehled Eské Literatury Od Poátku Do Konce 20.století ... . vydání) Kniha Pozapomenuté osobnosti české literatury přináší celkem třicet životopisných medailonů spisovatelů, tiskařů, nakladatelů a knihkupců, na které se pozapomnělo, ale kteří často obětovali naší literatuře celý život, někdy doslovně. Publikace je doplněna jak četnou fotografickou přílohou, tak také textovými ... Kniha Pozapomenuté osobnosti české literatury přináší životopisné medailony 30 autorů, o jejichž přínosu ví dnes jen ... Pozapomenuté osobnosti české literatury ... . Publikace je doplněna jak četnou fotografickou přílohou, tak také textovými ... Kniha Pozapomenuté osobnosti české literatury přináší životopisné medailony 30 autorů, o jejichž přínosu ví dnes jen velice málo lidí. Publikace je doplněna textovými ukázkami a tak é bohatou obrazovou přílohou. ... Na jeho pohřeb, který se konal o tři dny později na Vyšehr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY