Rostlinná afrodiziaka

Rostlinná afrodiziaka - Boleslav Hemzal | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Boleslav Hemzal
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rostlinná afrodiziaka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rostlinná afrodiziaka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Boleslav Hemzal. Číst Rostlinná afrodiziaka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Unikátní kniha pojednávající o rostlinách používaných jako afrodiziaka. Dozvíte se jak která rostlina působí, co je potřebné pro kvalitní sex, jak nastartovat a obnovit sexuální potřeby, čeho se vyvarovat atd. Kniha obsahuje i osvědčené afrodiziakální recepty. Popisuje 69 rostlin používaných pro tento účel, jak si vybírat partnera, jak působí afrodiziaka, co je láska a touha, jaké podmínky jsou potřebné pro kvalitní sex, co sexu škodí aj.


...á afrodiziaka vrací mužům sebedůvěru, zvyšují touhu a celkově zlepšují kvalitu sexuálních aktivit ... Rostlinná afrodiziaka - Hemzal Boleslav od 7,51 € - Heureka.sk ... ... Rostlinná afrodiziaka | rostlinná afrodiziaka ... á afrodiziaka vrací mužům sebedůvěru, zvyšují touhu a celkově zlepšují kvalitu sexuálních aktivit. Přírodní rostlinná afrodiziaka jsou v průběhu staletí osvědčenou prevencí před milostným.. PredejBylín.sk ponúka produkt rostlinná ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY