Ztraceno v písku

Ztraceno v písku - Ivana Špičková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Špičková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztraceno v písku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztraceno v písku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Špičková. Číst Ztraceno v písku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka Ztraceno v písku se mi moc líbila už jen pro svůj poutavý děj křesťanských dětí, obzvlášť holčičky Nell, která se ocitla coby na prahu dospívání v muslimském světě jako otrokyně v harému bohatého kupce. I když se Nell stala otrokyní v harému, přesto zde nachází lásku, hledá i svobodu a především úctu k sobě samotné... Pominu-li až moc podrobný popis historie a zvyků muslimské kultury, tak mě velice potěšila spousta dialogů mezi postavami. Je skoro žensky romantická, ale knihu nezařazuji do tzv. červené knihovny. Líbí se mi, jak je román citově naplněn. Co na závěr? Ztraceno v písku nemá konec, tak se mnohým vyskytne otázka s vykřičníkem: "Jak to dopadne? Mohla by spisovatelka napsat pokračování!!!" Posléze i ZFILMOVAT!!!


... mimo jiné Vlastimilem Vondruškou a jeho Přemyslovskou či Husitskou epopejí jsem v knihovně sáhl po údajně historickém románu "Ztraceno v písku" ... Ztraceno v písku alternativy - Heureka.cz ... . Ve vší úctě k autorce nemohu považovat tuto knihu za historický román, ale pouze za dobrodružně akční román pro -náctileté čtenáře, zasazený do exotického ... Ztraceno v písku je příběh plný intrik, honby za svobodou, ale i lásky a přátelství. Děj se odehrává v sedmnáctém století v Alžíru, ve kterém funguje otroctví, což znamenalo celý život jen těžkou dřinu, rány bičem a smrt ... Ztraceno v písku | Bílí otroci v Africe ... . Děj se odehrává v sedmnáctém století v Alžíru, ve kterém funguje otroctví, což znamenalo celý život jen těžkou dřinu, rány bičem a smrt v zapomnění. Všechny informace o produktu Kniha Ztraceno v písku - Špičková Ivana, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ztraceno v písku - Špi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY