Co to tam mám? - moje malá proč

Co to tam mám? - moje malá proč - Camille Laurans | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Camille Laurans
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Co to tam mám? - moje malá proč.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co to tam mám? - moje malá proč ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Camille Laurans. Číst Co to tam mám? - moje malá proč Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý z nás má ve spodním prádle buď pindíka, nebo pipinku. Jsou to pohlavní orgány. K čemu slouží? A jsou všechny stejné? Proč je tatínkův pindík trochu nakřivo a proč má maminka na pipince chloupky? Možná si i ty právě pokládáš stejné otázky jako Šimon a Andrejka z této knížky. Se spolužáky se baví vymýšlením různých jmen pro pohlavní orgány, ale když si je začnou ukazovat, paní učitelka se zlobí. Tato knížka z řady "moje malá proč" ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Vypracováno s odbornými radami pediatra.


...lá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí ... Co to tam mám? - moje malá proč - Laurans Camille | Knihy ... ... . Vypracováno s odbornými radami pediatra. vazba: Váz. váha: 0.255 kg rozměry: 190 x 190 mm počet stran: 32 ISBN: 978-80-256-2640-5 EAN: 9788025626405 PCT: 4723 Tato knížka z řady "moje malá proč" ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se ... Tato knížka z ediční řady Moje malá proč ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jso ... Co to tam mám? - moje malá proč - Camille Laurans, Jess ... ... ... Tato knížka z ediční řady Moje malá proč ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. ... Kniha Co to tam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY