Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce)

Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) - Soňa Brejchová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Soňa Brejchová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce).pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Soňa Brejchová. Číst Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soňa se ve dvaatřiceti pustila do hledání partnera. Na internetové seznamce i na reálných schůzkách se střetávala s různými výzvami, které seznamování přináší. Odmítání, tíha očekávání, domněnky, strachy, nejistoty... Nebála se však uchopit seznamování jako příležitost k rozvoji a postupně objevovala různé stránky seznamování. Jak postupem času objevovala sama sebe, začali jí do života přicházet stále zajímavější muži, až nakonec našla toho pravého. A spolu s ním i lásku k sobě. Kniha je malým průvodcem seznamováním, který pomáhá vypořádat se s různými nástrahami, které seznamování přináší a ukazuje seznamování jako něco, čeho není potřeba se bát, ale jako cestu, která může náš život nesmírně obohatit, a to nejen o vysněného partnera. Kniha je určena všem, kteří se zamýšlejí nad kvalitou vztahů s lidmi kolem sebe a rádi by je měli co nejkrásnější.


...informácie o produkte Kniha Jak jsem našla krásný vztah po třicítce a na seznamce, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Jak jsem našla krásný vztah po třicítce a na seznamce ... Knihy se štítkem partnerské vztahy | ČBDB.cz ... . Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) Autor: Brejchová, Soňa Nakladatel: Soňa Brejchová EAN: 9788027061914 ISBN: 978-80-2706-191-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 172 stran, česky Rozměry: 12,5 × 17,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) Přidat komentář. Doporučujeme. Deník japonské manželky. Osm. Dům U Tří borovic. Sebemilenec. Autor knihy. Soňa Brejchová ... Sona Brejchova - Book Author - Jak jsem našla krásný vztah ... ... . vydání) Kniha Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) Přidat komentář. Doporučujeme. Deník japonské manželky. Osm. Dům U Tří borovic. Sebemilenec. Autor knihy. Soňa Brejchová česká. Kniha Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) je v. Chystám se číst: 1x: Kniha: Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) - Soňa Brejchová ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY