Kardiovaskulární onemocnění: Primární a sekundární prevence

Kardiovaskulární onemocnění: Primární a sekundární prevence - Danica Hromadová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Danica Hromadová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kardiovaskulární onemocnění: Primární a sekundární prevence.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kardiovaskulární onemocnění: Primární a sekundární prevence ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Danica Hromadová. Číst Kardiovaskulární onemocnění: Primární a sekundární prevence Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato publikace se zabývá diagnostikou, prevencí a léčbou kardiovaskulárních onemocnění. Jedná se o první souhrnnou monografii na toto téma v češtině od roku 1980 a obsahuje tedy aktuální poznatky kardiovaskulární medicíny, podané srozumitelným, avšak vyčerpávajícím způsobem. Kniha je určena především lékařům, ale je také velmi vhodná pro studenty medicíny, střední odborný personál i širokou odbornou veřejnost.


...imární a sekundární prevence, screeningové programy Cílem primární prevence je vytvořit podmínky k zabránění vzniku poruchy zdraví ... PDF Národní Kardiovaskulární Program ... . Smyslem sekundární prevence je dosáhnou toho, aby porucha zdraví měla co nejmírnější průběh a člověk opět nabyl relativně dobrého zdraví.Terciální prevence má zabránit recidivě poruchy zdraví nebo sociální degradaci v ... Centrum kardiovaskulární prevence je specializované ambulantní pracoviště poskytující komplexní péči v léčbě modifikovatelných rizikových faktorů kardiovaskulárních chorob (hypertenze, dyslipidemie, porucha glycidového metabolismu - diabetes, obezita, kouření) v rámci primární a sekundární prevence kardiovaskulárních onemocnění. Typy prevence. Primární prevence, která zkoumá předpoklady, podmínky a příčiny jevů, jimž se má bránit, a hledá způsoby, jak ji ... Prevence - Wikipedie ... . Typy prevence. Primární prevence, která zkoumá předpoklady, podmínky a příčiny jevů, jimž se má bránit, a hledá způsoby, jak jim předcházet; bývá zaměřena na veškeré obyvatelstvo.; Sekundární prevence se snaží př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY