Rychlovka: aneb rychlý průnik do osobního rozvoje

Rychlovka: aneb rychlý průnik do osobního rozvoje - Jiří Vokáč Čmolík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Vokáč Čmolík
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rychlovka: aneb rychlý průnik do osobního rozvoje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rychlovka: aneb rychlý průnik do osobního rozvoje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Vokáč Čmolík. Číst Rychlovka: aneb rychlý průnik do osobního rozvoje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje mapuje projekt autora Jiřího Vokáče Čmolíka pětiminutovka. Je dokázáno, že zaměření pouhých pět minut na vlastní osobu, zvyšuje pocity štěstí a úspěšnost jedince. Rychlovka shrnuje 50 motivačních pětiminutovek na různá životní témata. Každá kapitola je doprovázena koučovací otázkou a pracovním listem, kde si lidé zaznamenávají své pocity, odpovědi, vize. Časem se Rychlovka stává jejich pamětí nápadů a přání.


...ychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje mapuje projekt autora Jiřího Vokáče Čmolíka pětiminutovka ... Den stesti - bazar - Bazoš.cz ... . Je dokázáno, že zaměření pouhých pět minut na vlastní osobu, zvyšuje pocity štestí a úspešnost jedince. Rychlovka shrnuje 50 motivačních pětiminutovek na různá životní témata. Kniha Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje mapuje projekt autora Jiřího Vokáče Čmolíka pětiminutovka. Je dokázáno, že zaměření pouhých pět minut na vlastní osobu, zvyšuje pocity štěstí a úspěšnost je ... Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje | Záložka.cz ... . Je dokázáno, že zaměření pouhých pět minut na vlastní osobu, zvyšuje pocity štěstí a úspěšnost jedince. Rychlovka shrnuje 50 motivačních pětiminutovek na různá životní témata. Kniha Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje mapuje projekt autora Jiřího Vokáče Čmolíka pětiminutovka. Je dokázáno, že zaměření pouhých pět minut na vlastní osobu, zvyšuje pocity štestí a úspešnost jedince. Rychlovka shrnuje 50 motivačních pětiminutovek na r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY