Amerika 1927: Lindbergh: Letci a hrdinové transatlantiku

Amerika 1927: Lindbergh: Letci a hrdinové transatlantiku - Bill Bryson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bill Bryson
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Amerika 1927: Lindbergh: Letci a hrdinové transatlantiku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Amerika 1927: Lindbergh: Letci a hrdinové transatlantiku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bill Bryson. Číst Amerika 1927: Lindbergh: Letci a hrdinové transatlantiku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chytrá, zábávná kniha, která je nabitá informacemi o Americe konce dvacátých let 20. století. Mám pro Billa Brysona slabost, četba jeho knih, platí to i o této, rozhodně není ztrátou času. Autor dokáže dát věci do souvislostí, kterévám pomohou si spoustu informací zapamatovat, přemýšlet o nich, bavit se a jak je u něj dobrým zvykem opírá se při tom o spoustu pramenů a literatury. Není to jen kniha o létání, vzniku bulvárních novin, prohibici a Al Caponovi, ale též díky jeho výbornému novinářskému stylu i dokument o životě v Americe roku 1927.


...a 1927 -- Lindbergh: Letci a hrdinové transatlantiku - Bryson, Bill ; Autor v knize Amerika 1927 barvitě popisuje nejdůležitější události, které z léta 1927 dělají nezapomenutelné období ... Knihy Lindbergh - Heureka.cz ... . V létě roku 1927 zažila Amerika mnoho neuvěřitelných věcí. ... Všechny informace o produktu Kniha Amerika 1927. Lindbergh: Letci a hrdinové transatlantiku Bill Bryson Pragma, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Amerika 1927. Lindbergh: Letci a hrdinové transatlantiku Bill Bryson Pragma. Podtitul: Lindbergh: Letci a hrdinové transatlantiku Amerika v létě roku 1927 zažila mnoho neuvěřitelných věcí. Měla prezide ... Amerika 1927 -- Lindbergh: Letci a hrdinové transatlantiku ... ... . Lindbergh: Letci a hrdinové transatlantiku Bill Bryson Pragma. Podtitul: Lindbergh: Letci a hrdinové transatlantiku Amerika v létě roku 1927 zažila mnoho neuvěřitelných věcí. Měla prezidenta, který pracoval jen čtyři hodiny denně, legendárního baseballistu, první televizi, ale hl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY