Den trifidů

Den trifidů - John Wyndham | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Wyndham
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Den trifidů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Den trifidů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Wyndham. Číst Den trifidů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ten zážitek si málokdo na světě chtěl nechat ujít. Tajemné zelené záblesky, snad až odkudsi z hlubin vesmíru, šlehaly oblohou, celou noc trvala ta ohromující podívaná. Pro drtivou většinu lidstva to byla poslední věc, kterou viděla. Nadpozemský jev většinu zemské populace oslepil. Jedna katastrofa by však planetu nezdecimovala. Musela se k ní připojit druhá. Průmyslové rostliny, genetickou mutací proměněné v pohyblivá, jedovatě žahající monstra, využijí oslabení pána tvorstva a začnou jej systematicky vyhlazovat z povrchu zemského. Nastal den trifidů. Bude zároveň posledním dnem člověka? Na to odpovídá klasická katastrofická sci-fi britského autora, nad jejíž četbou se nechce věřit, že vznikla před více než půl stoletím.


...idů (v anglickém originále The Day of the Triffids) je nejznámější vědeckofantastické literární dílo britského spisovatele Johna Wyndhama ... Den trifidů - rozbor díla k maturitě (4) | Rozbor-dila.cz ... .Bylo publikováno roku 1951. Kniha se dočkala volného pokračování s názvem Noc trifidů, které napsal spisovatel Simon Clark a jež vychází z původního světa trifidů. Rex Mundi. Poznám knihu, videla som aj seriál z roku 1981 a celkom sa mi páči aj toto nové spracovanie. Je moderné nielen zasadením do súčasnosti, ale aj odchýlkami od pôvodnej predlohy, ktoré doslova slúžia terajším trendom v komerčnej kin ... DEN TRIFIDU PDF - masonicsecrets.info ... . Je moderné nielen zasadením do súčasnosti, ale aj odchýlkami od pôvodnej predlohy, ktoré doslova slúžia terajším trendom v komerčnej kinematografii. Áno, mohlo by sa zdať, že ruinuje originál a snaží sa podobať na hollywoodske akčnáky skôr ako na vynikajúci starý ... Den trifidů je vynikající sci-fi příběh, který čtenáři přináší všechno, co si jen může přát. Hustá a napjatá atmosféra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY