Kouzelné prázdniny: Dobrodružný sešit pro malé cestovatele

Kouzelné prázdniny: Dobrodružný sešit pro malé cestovatele - Alena Hrachovcová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Hrachovcová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelné prázdniny: Dobrodružný sešit pro malé cestovatele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzelné prázdniny: Dobrodružný sešit pro malé cestovatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Hrachovcová. Číst Kouzelné prázdniny: Dobrodružný sešit pro malé cestovatele Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zuzanka je sedmiletá holčička s bujnou fantazií. Nosí kalhoty s velkými kapsami, protože se do nich vejde plno užitečných věcí, které by se jí mohly hodit třeba kdyby… ztroskotala na rozbouřeném moři jako Robinson! Chtěla by totiž procestovat celý svět jako členka vědecké výpravy zkoumající život zvířat. Ty má moc ráda, a proto od své babičky Jáji dostane kouzelnou encyklopedii, díky které pozná různé země, naučí se zvířecí řeči a dokonce začne trochu čarovat!


...nr: dobrodružství pro děti - příběhy dětí - naučná beletrie pro děti - další dětské naučné knihy - příběhy o zvířatech - další dětské knihy, Počet stran: 136, Cena: 229 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: Computer press Kouzelné prázdniny: Dobrodružný sešit pro malé cestovatele ... TV program: 31. 3. 2018 — Česká televize ... . Alena Hrachovcová ... Kouzelné prázdniny Autor: Hrachovcová, Alena Nakladatel: CPress EAN: 9788026427223 ISBN: 978-80-264-2722-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 136 stran, česky Rozměry: 21 × 29,8 cm Rok vydání: Tituly autora Alena Hrachovcová - Kouzelné prázdniny - Dobrodružný sešit pro malé cestovateleDo žížal se nekouše Kouzelné prázdniny - Dobrodružný sešit pro malé cestovatele . Půvabné vyprávění o zvířátkách ze vš ... kapitola 10 O duhovém oslíkovi - pozemskenebe.cz ... . Půvabné vyprávění o zvířátkách ze vš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY