Krev za krev

Krev za krev - Victoria Selmanová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Victoria Selmanová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krev za krev.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krev za krev ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Victoria Selmanová. Číst Krev za krev Online je nyní tak snadné!

POPIS


Akční kriminální příběh Krev za krev byl nominován na Debut Dagger Award a dobyl první místo žebříčku bestsellerů Kindle. Ziba MacKenzieová sestavuje profily vrahů. Teď jeden z nich sestavil ten její… Výbuch nálože rozerve londýnský vlak uprostřed dopravní špičky. Jednou z cestujících je Ziba, jíž neznámá žena těsně před smrtí prozradí: „On to udělal. Musíte to někomu říct.“ Nedlouho poté vyděsí Londýn nález mrtvoly vykazující známky útoku sériového vraha, který se odmlčel na pětadvacet let. Ziba pomáhá policii coby expertka na profily těchto pachatelů. Obětí začíná přibývat a je jasné, že takzvaný Londýnský řezník své řádění hned tak neskončí. Ziba se pokouší odhadnout, jak a kde vrah znovu udeří. Čas však pracuje proti ní. A čím blíž se Ziba dostává k Řezníkově identitě, tím víc se on přibližuje k tomu, aby tu její zničil.


...a krev Mutilator, The; Horor. USA, 1984, 86 min ... Na krev — Česká televize ... . Režie: Buddy Cooper, John Douglass. Scénář: Buddy Cooper. Kamera: Peter Schnall. Hudba: Michael Minard. ... démonom pomsty je tu otec Ed, ktorý chce potrestať syna Eda za niečo, čo spravil pred 10 rokmi a nebyť dosť silného pudu sebazáchovy, nemusela sa už teraz nič riešiť ... Krev za krev (4/8) Premiéra: Pátek 27. 3. 2020 na ČT2. Nastavit připomenutí ... Krev za krev; Cath ... Krev za krev - Victoria Selman | Databáze knih ... . Nastavit připomenutí ... Krev za krev; Catherine Doyle. Výborný romantický thriller, pro který byste zabíjeli. Barry Cunningham, nakladatel, Chicken House Pro Sofii to mělo být jen další léto v Cedar Hill, kde pracuje v rodinném bistru a vídá se s kamarádkou Millie. Nová smlouva s Milánem byla městskou radou schválena, stejně jako byla ze stran obou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY