Lhář Loki: Omnibus

Lhář Loki: Omnibus - Jakub Ćwiek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Ćwiek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lhář Loki: Omnibus.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lhář Loki: Omnibus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Ćwiek. Číst Lhář Loki: Omnibus Online je nyní tak snadné!





POPIS


Je jen jeden Bůh. Tedy byl, než odešel a dodnes nikdo neví, kam se poděl. Než ale nadobro zmizel, dal lidem představivost, svobodnou vůli a sílu víry. Lidstvo těch darů využilo a stvořilo si nové bohy, polobohy, titány a další bytosti, které se usídlily na zemi a zavedly nový řád.Andělé potřebují spolupracovníka, jehož nesvazuje Desatero a přísná křesťanská pravidla a zákony. Někoho, kdo jim pomůže vyhrávat v bojích, které na zemi probíhají, a bez potíží se neztratí jak mezi mytologickými bytostmi, tak ve společnosti současných lidí.Volba archandělů padne na Lokiho, boha ohně a lží z panteonu Ásů. Spolupráce začala slibně, ale copak někoho takového lze delší dobu držet na krátkém vodítku?


...Lhář Loki - Omnibus - Jakub Ćwiek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu ... Knihy Jakub Ćwiek | Dobré Knihy.cz ... . Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Souborné vydání čtyř svazků Lokiho příběhů. Je jen jeden Bůh. Tedy byl, než odešel a dodnes nikdo neví, kam se poděl. Než ale nadobro zmizel, dal lidem představivost, svobodnou vůli a sílu víry. Lidstvo těch darů využilo a stvořilo si nové bohy, polobohy, titány a další ... Obsah k ... Lhář Loki: Lhát se nevyplácí! Ale jsou i výjimky ... ... . Lidstvo těch darů využilo a stvořilo si nové bohy, polobohy, titány a další ... Obsah knihy: Lhář Loki - Omnibus. Souborné vydání čtyř svazků Lokiho příběhů. Je jen jeden Bůh. Tedy byl, než odešel a dodnes nikdo neví, kam se poděl. Než ale nadobro zmizel, dal lidem představivost, svobodnou vůli a sílu víry. L...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY